Staňte se rytířem v epických bitvách. Aktivujte si zdarma Chivalry 2
i Zdroj: Tripwire Interactive, Deep Silver
Hry zdarma Chivalry 2 Článek Staňte se rytířem v epických bitvách. Aktivujte si zdarma Chivalry 2

Staňte se rytířem v epických bitvách. Aktivujte si zdarma Chivalry 2

Josef Ventrča

Josef Ventrča

31. 5. 2024 09:34

Multiplayerovou akční hru Chivalry 2 mohou od čtvrtka získat všichni uživatelé Epic Games Store. Přidat si ji do knihovny mohou zdarma po celých sedm dní. Titul ocení příznivci velkých bitev až pro vyšší desítky hráčů.

Reklama

Epic Games Store pokračuje v rozdávání větších titulů z posledních let a po simulátoru zemědělství z minulého týdne tentokrát nabízí výlet do středověku. Respektive se hráči mohou zdarma stát rytíři bojujícími ve velkolepých bitvách v multiplayerové bojovce Chivalry 2. Titul je možné bezplatně pořídit až do čtvrtka 6. června 17 hodin.

Hrát hry můžete zdarma na mobilu i PC. YouTube Playables je dostupné všem
i Zdroj: Fotobanka Freepik.com (s licencí)

Hrát hry můžete zdarma na mobilu i PC. YouTube Playables je dostupné všem

Google spustil službu YouTube Playables pro všechny uživatele oblíbené platformy. Bezplatné hraní her na mobilu a PC je nově…

30. 5. 2024 11:30

Uživatelé v pohledu z první osoby vtrhnou do ikonických momentů středověkého období, kde pomocí mečů, luků, seker, kopí a další sečných a bodných zbraní budou likvidovat ostatní hráče. V bitvách na otevřené pláni, nebo při obléhání se může utkat až 64 lidí. Bitvy navíc mají identickou atmosféru, jelikož se zde nachází i aktivní katapulty, ohněm je možné zapálit okolí a všude je možné spatřit krev a slyšet řinčení zbraní.

Akční titul vyšel před třemi lety a od kritiků získal velmi slušné hodnocení. Podle agregátoru hodnocení Metacritic má úctyhodných 82 bodů. Od hráčů je pak známka o něco nižší, pouhých 5,2 bodu. Po letech hraní údajně od mnohých uživatelů získal záporné známky, jelikož jim titul již přišel méně zábavný. 

Změnu nálad potvrzují i nedávné recenze ze Steamu, kde však z dlouhodobého hlediska má hra stále 80 procent. Nicméně za bezplatné vyzkoušení doslova nic nedáte. 

Jelikož se jedná o on-line hru pro více hráčů, je nutné počítat s možností in-game nákupů, ovšem je pouze na vás, zda se rozhodnete zakoupit kosmetické úpravy a další balíčky. 

Výhodou pro jedince, co mají kamarády, kteří navíc vlastní konzole, může být, že Chivalry 2 podporuje multiplatformní hraní. Vývojáři nadále hru podporují a vznikají nové opravy i updaty vylepšující zážitek… s čímž někteří stávající hráči nemusí souhlasit.

Reklama
Reklama

Související články

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Reklama
Reklama