Streamerka zdolala Shadow of the Erdtree na taneční podložce
i Zdroj: From Software
Gaming Elden Ring Shadow of the Erdtree Článek Streamerka zdolala Shadow of the Erdtree na taneční podložce

Streamerka zdolala Shadow of the Erdtree na taneční podložce

Josef Ventrča

Josef Ventrča

11. 7. 2024 07:30

Streamerka MissMikkaa dokázala, že i rozšíření pro Elden Ring je možné úspěšně dokončit pomocí ovládání přes taneční podložku. Netradiční zdolání titulu jí trvalo zhruba týden.

Reklama

Stížnosti na obtížnost Elden Ring: Shadow of the Erdtree jsou dávno minulostí. Po důkazu, že je možné bossům v rozšíření čelit pomocí ovládání skrz náhlavní soupravu monitorující mysl, nebo pomocí saxofonu.

Streamerka kosí bosse v Elden Ring pouze za pomoci své mysli
i Zdroj: FromSoftware

Streamerka kosí bosse v Elden Ring pouze za pomoci své mysli

Streamerka Perrikaryal předvedla, že bosse v Elden Ring: Shadow of the Erdtree je možné zlikvidovat i bez běžného ovládání…

25. 6. 2024 13:00

Tentokrát známá streamerka MissMikkaa ukázala, že celý titul je možné dokončit ovládáním na taneční podložce. Server Insider Gaming uvedl, že je její cesta trvala sedm dní a během ní zaznamenala 325 úmrtí, z toho 69 kvůli pádům. 

Největší překážkou pro streamerku byl poslední boss. Trvalo 52 pokusu a sedm hodin tance, než ho konečně porazila. Úspěšným zdoláním si však mohla odškrtnout další položku na svém seznamu netradičně zdolaných her od FromSoftware.

MissMikkaa je totiž známá tím, že v Elden Ring absolvovala několik výzev na taneční podložce. Nejvýznamnější z nich byl Ultimate Challenge Run, kdy měla souběžně spuštěné dvě aplikace Elden Ring, jednu ovládala s klasickým ovladačem a druhou s taneční podložkou. V obou hrách musela zabít bosse na stejný pokus, což byl nejtěžší aspekt výzvy. Streamerka však dokázala Malenu porazit po 3 dnech a 199 pokusech. 

Reklama
Reklama

Související články

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Reklama
Reklama