Vyladěný herní arzenál CZC.Gaming
Reklama

Vyladěný herní arzenál CZC.Gaming

Vyzkoušej herní výbavu, kterou ti  GEEkové vyrobili na míru. Jednoduché, ale extrémně výkonné. GEEKové vědí, jak a na čem hrát.

 

Záruka až 3 roky

Více než 90 000 spokojených hráčů

Průměrné uživatelské hodnocení 95%

Spolehlivost produktů 98%


 

 

 

 

CZC.Gaming Alchemy

 

Hrajte bez omezení. Hrajte v pohodlí židle CZC.Gaming Alchemy. Židle moderního provedení a ergonomického tvaru, která vás nenechá na pochybách. 

 

Židle je speciálně ergonomicky tvarovaná, takže tvoří dokonalou oporu pro každou část vašeho těla. Kromě skvělé ergonomie pak může židle nabídnout potah z příjemné látky, nastavitelnou výšku sedáku a 4D područky s měkkým povrchem. To vše doplněno malým polštářkem v bederní oblasti a malým polštářkem pod hlavou. Skvělou doplňkovou výbavou je pak možnost naklápění sedadla až do úhlu až do úhlu 155°.

 

 

 

CZC.Gaming Fortress

 

Už se nemusíte kroutit na židli bolestí zad  při hraní her, při práci anebo jen při surfování na netu – s pohodlnou herní židlí Fortress od CZC máte zaručeno, že i opravdu dlouhé sezení bude vždy maximálně pohodlné!

 

Židle je speciálně ergonomicky tvarovaná, takže tvoří dokonalou oporu pro každou část vašeho těla. Kromě skvělé ergonomie pak může židle nabídnout potah z kvalitní PU kůže, nastavitelnou výšku sedáku, podporu správného držení páteře a 4D područky s měkkým povrchem. To vše doplněno malým polštářkem v bederní oblasti a malým polštářkem pod hlavou. Skvělou doplňkovou výbavou je pak možnost naklápění sedadla až do úhlu až do úhlu 160°.

 

 

CZC.Gaming Warlock

 

Herní klávesnice Gaming Warlock s efektním RGB podsvícením skvěle doplní váš herní arzenál. Tato periferie 65% velikosti je osazena spínači Gateron Red a českými znaky pro rychlou orientaci na klávesnici.

 

Díky RGB módu máte k dispozici 16,7 milionu barev, které pozvednou design klávesnice na novou úroveň. Dopřejte svému hernímu prostoru živé barvy s Gaming Warlock.

 

CZC.Gaming Eldritch

 

Bezdrátová herní klávesnice CZC.Gaming Eldritch je skvělým spojením moderních technologií a výkonných herních vlastností. S možností připojení přes Bluetooth nebo USB (RF 2,4 GHz) nabízí bezproblémovou konektivitu a svobodu pohybu. S délkou kabelu 1,6 m a opleteným designem poskytuje praktický prvek, který odolá nárokům každodenního používání.

 

Mechanické spínače jsou jedním z hlavních prvků, které tuto klávesnici povyšují nad ostatní. S lineárními spínači Kailh Midnight Pro Silent Grey a aktivační silou 45 cN přináší klidné a přesné stisky. Odezva 1 ms zajišťuje, že každý váš příkaz bude zaznamenán okamžitě.

 

 

CZC.Gaming Illusionist

 

Herní bezdrátová optická myš Gaming Illusionist nabídne 6 programovatelných tlačítek, maximální DPI 26 000 a frekvenci dotazování až 1 000 Hz. Tiché spínače umožní hru, aniž byste obtěžovali hlučností sebe či své okolí. Díky bezdrátovému provedení nabízí tato periferie naprostou volnost pohybu a usnadňuje přenášení.

 

Součástí balení jsou výměnné kryty, kterými můžete obměnit design myši. Bílé komponenty pro černou variantu působí kontrastně a velmi efektně.

 

 

 

CZC.Gaming Celestial

 

Herní optická myš Gaming Celestial v bezdrátovém provedení nabízí DPI až 26 000 a frekvenci dotazování až 1 000 Hz. Díky bezdrátovému provedení nabízí tato periferie naprostou volnost pohybu a usnadňuje přenášení.

 

Gaming Celestial je určena pro pravoruké držení. Propracovaná ergonomie se speciální plochou pro palec odlehčí tlaku na zápěstí a umožní i mnohahodinové herní nasazení v plném komfortu.

 

 

CZC.Gaming Dragon

 

CZC.Gaming Dragon jsou vychytaná herní sluchátka skvělá pro PC, PS5, Xbox Series i Nintendo Switch. Sluchátka jsou vybavena praktickým nastavitelným mikrofonem, takže je vždy zajištěn velmi kvalitní přenos zvuku, který vám umožní při hraní her mluvit jasně a bez zkreslení. Mikrofon je odnímatelný, proto pokud zrovna nechcete hovořit, nemusí vám překážet.

 

V balení se sluchátky najdete také zmíněné pouzdro na přenášení, dále náhradní náušníky, rozdvojku na 2x 3.5mm jack pro komfortní využití s PC a redukci z 3.5mm jacku na USB Type-A. Redukce má ovládací prvky. 

 

 

CZC.Gaming Seraphim

 

Možná jste ještě neměli možnost vyzkoušet si báječný hudební poslech ve sluchátkách s 53 mm měniči. Tak teď už ji máte! Sluchátka, které pomocí 53 mm měničů dokážou velmi přesně reprodukovat vaši oblíbenou hudbu, filmy nebo herní zážitky. Nechte se ohromit zvukovými detaily, které vás o správnosti výběru zajisté přesvědčí. 7.1 zvuk si prostě zamilujete.

 

Sluchátka jsou skladná a ergonomicky vyrobená tak aby náušníky plně seděly na vaše uši. Můžete tedy být kdekoliv a přesto si užívat ten nejdokonalejší zvuk. Sluchátka mají hmotnost pouhých 288 gramů, a proto jsou jako stvořena pro přenášení na Vašich cestách. V balení najdete i pouzdro.