Samsung SSD disky
Reklama

Samsung SSD disky

Získejte maximální výkon a zažijte ultra stabilní přenos a ukládání souborů ve špičkových rychlostech. Pokročilá kontrola teploty řadiče přináší nevšední efektivitu při zachování vysokých rychlostí čtení i zápisu pro maximální požitek z vaší práce i gamingu.

 

Top 3 vlastnosti

Výkon

Připrav se na vyšší rychlost sekvenčního čtení až 5 000 MB/s – o 43 % více, než u předchozího modelu 970 EVO Plus.

Lepší energetické efektivita

SSD disk Samsung 990 EVO v porovnání se svým předchůdcem přichází s o 70 % vyšší energetickou účinností. Podpora moderního pohotovostního režimu pak přinese delší výdrž baterie na nabití tvého notebooku a dalších zařízení.

Všestranné použití

Zvyš každodenní výkon ve hrách, podnikání i kreativní činnosti díky kompatibilitě s rozhraními PCIe 4.0 x4 a PCIe 5.0 x2.

Rychlost, která míří vpřed

Ponoř se naplno do hry a přenášej velké soubory rychlostí blesku. 990 EVO poskytuje vyšší rychlost sekvenčního čtení/zápisu až 5 000/4 200 MB/s a rychlost náhodného čtení/zápisu až 700 000/800 000 IOPS, což je o 43 % více než u modelu 970 EVO Plus 2TB.

 

Evoluce na poli energetické účinnosti

Využívej své zařízení na maximum. Vlivem pozoruhodného 70% zlepšení energetické účinnosti oproti předchozímu modelu na tebe čeká nekončící práce i zábava bez obav o výdrž baterie. Disk navíc podporuje funkci Modern Standby, která zachovává připojení k internetu i možnost přijímat oznámení i v úsporném režimu.

Chytré řešení chlazení

Štítek rozptylovače tepla na Samsung 990 EVO pomáhá čipu NAND zachovat co možná nejnižší teploty. Špičkový teplotní algoritmus společnosti Samsung ve spojení s technologií Dynamic Thermal Guard zajišťují stálý a spolehlivý výkon.

Všestranná opora pro práci s daty

Využij rychlé úložiště SSD pro každodenní práci i zábavu. Díky podpoře nejnovějších rozhraní PCIe 4.0 x4 a PCIe 5.0 x2 nabízí flexibilitu pro současné i budoucí výpočetní nasazení. S tímto všestranným úložištěm máš vše pod kontrolou.

 

 

Snadné vyladění výkonu se Samsung Magician

Optimalizuj svůj disk jako mávnutím kouzelného proutku – software Samsung Magician zajistí pomocí pokročilých nástrojů co možná nejlepší výkon tvého SSD. Jedná se o bezpečný a snadný způsob migrace všech tvých dat na nové úložiště pro upgrade disku Samsung SSD. Chraň cenné soubory, sleduj stav disku a získej nejnovější aktualizace firmwaru – to vše na jednom místě.

 

 

 

 

 

Vdechni život inovacím

Paměti NAND flash společnosti Samsung již po desetiletí pohánějí převratné technologie, které změnily každou část našeho každodenního života. Ta stejná technologie NAND flash pohání také naše spotřebitelské SSD disky a vytváří prostor pro další velký pokrok v oblasti inovací.

Specifikace

Aplikace

PC

Rozhraní

PCIe® 4.0 x4 / 5.0 x2 NVMe™ 2.0

Rozměry (Š × V × H)

80 × 22 × 2,38 mm

Váha

Max 9 g

Výkon

Až 5 000 MB/s * Výkon se může lišit v závislosti na hardwaru a konfiguraci systému

Sekvenční zápis

Až 4 200 MB/s * Výkon se může lišit v závislosti na hardwaru a konfiguraci systému

 


*Výkon sekvenčního a náhodného zápisu byl měřen s aktivovanou technologií Intelligent Turbo Write. Intelligent Turbo Write funguje pouze v rámci určité velikosti přenosu dat. Výkon se může v závislosti na firmwaru SSD, hardwaru, konfiguraci systému a dalších faktorech lišit. Detailní informace získáš v místním servisním středisku. *Testovací konfigurace: AMD Ryzen 9 7950x 16jádrový procesor CPU@4.5GHz, DDR5 4 800 MHz 16 GBx2 (PC5-38400), OS-Windows 11 Pro 64bit, čipová sada - ASRock X670E Taichi* Pro dosažení maximálního výkonu 990 EVO zkontroluj, zda tvůj systém podporuje rozhraní PCIe 4.0 nebo PCIe 5.0 na webových stránkách společnosti Intel nebo AMD. *Obrázek produktu je ilustrační a může se od toho skutečného lišit.
* Rychlost sekvenčního čtení/zápisu 970 EVO Plus – 636/550 MB/W, 990 EVO sekvenční čtení/zápis – 1 020/933 MB/W – založeno na výsledcích interních testů 1TB modelu. *Pro více informací o funkci Modern Standby přejdi na stránku: https://learn.microsoft.com/en-us/windows-hardware/design/device-experiences/part-selection#ssd-storage.
*Pro více informací navštivte stránky software Samsung Magician: https://semiconductor.samsung.com/consumer-storage/magician/