Herní mašiny Lenovo Legion
Reklama

Herní mašiny Lenovo Legion

Lenovo Legion Pro 7

Nyní také s 3 letou zárukou

Užijte si výkon připravený pro eSporty s notebooky Legion řady Pro. Toto bleskově rychlé zařízení pro esporty poháněné umělou inteligencí je určeno pro elitní hráče, kteří nejen soutěží, ale jsou předurčeni k vítězství.

Lenovo AI Engine+

Hrajte chytřeji a odvážněji

Zařízení Legion jsou rozšířena o Lenovo AI Engine+, díky čemuž jsou chytřejší než kdy dříve. Lenovo AI Engine+ zapojuje Smart Engine k optimalizaci vaší hry pro maximální FPS využitím řady systémových senzorů napříč klíčovými komponenty v reálném čase. Smart Engine se v průběhu času zlepšuje, což zajišťuje, že váš systém může dosáhnout maximálního výkonu, abyste měli náskok před konkurencí od prvního okamžiku.

Rychlost se snoubí s výdrží

Herní notebook Legion Pro 7 Gen 8 (16" AMD) poháněný procesory AMD Ryzen™ vám poskytuje ohromný výkon pro hry, přehrávání a tvorbu, aniž by byla ohrožena výdrž baterie.

Plně výkonná grafika NVIDIA® GeForce RTX™. Maximální rychlost

Pro hráče a tvůrce je grafika NVIDIA® GeForce RTX™ 40 ideální volbou. Jsou poháněny mimořádně účinnou architekturou NVIDIA Ada Lovelace, která přináší obrovský skok ve výkonu i grafice s umělou inteligencí. Zažijte realistické virtuální světy s ray tracingem a hraním s ultra vysokým FPS s nejnižší latencí. Objevte nové revoluční způsoby tvorby a bezprecedentní zrychlení pracovních postupů.

Užijte si 3 měsíce Xbox Game Pass na zařízeních Lenovo Legion

Zahrajte si více než 100 vysoce kvalitních her se svým novým notebookem Lenovo Legion a užijte si tři měsíce bezplatného používání Xbox Game Pass – včetně EA Play. Hry jsou neustále přidávány, takže budete mít na hraní vždy něco nového. Stahujte a hrajte počítačové hry na plné detaily nebo hrajte konzolové hry z cloudu s připojeným ovladačem.

Legion Coldfront 5.0: Nejlepší chladící technologie vyladěná pomocí umělé inteligence ve své třídě

Užijte si hry na maximum s Legion Pro 7 Gen 8 a jeho nejlepší chladící technologií ve své třídě vyladěnou pomocí umělé inteligence, Legion Coldfront 5.0. S lopatkami tenkými jen 0,1 mm a obrovským sacím a vývodovým systémem proudí vzduch plynule vaším notebookem a optimalizuje účinnost chlazení a výkon pro energeticky náročné hry a aplikace. Tekutý kov zlepšuje přenos tepla z procesoru, zatímco široká vapor chamber pro procesor i grafiku spolu s hybridní technologií heatpipe udrží vše v naprostém chladu v zápalu každé herní bitvy.

Perfektní obraz

Špičkový herní displej Lenovo PureSight byl navržen tak, aby zastínil ty ostatní. Je továrně kalibrovaný pro neuvěřitelnou přesnost barev a má certifikaci VESA DisplayHDR™ 400 a X-Rite™ Pantone. Díky variabilní obnovovací frekvenci je tento 16" displej s rozlišením WQXGA a technologií IPS ideální pro naprostý přehled a bleskurychlé reakce. Díky tomu, že vidíte každý detail vaší hry, bez ohledu na to, jak je hra tmavá nebo světlá, vám Legion Pro 7 Gen 8 umožní být vždy o krok napřed.

Vylepšený uživatelský zážitek

S Lenovo Vantage můžete upravovat, přizpůsobovat a maximalizovat možnosti Legion Pro 7 Gen 8 prostřednictvím snadno použitelné sady all-in-one nástrojů. Ladění výkonu pomocí umělé inteligence, řídicí panel výkonu v reálném čase, ovládání přetaktování a podpora Legion Spectrum RGB znamenají, že vám nic nebrání ovládnout celu hru.

Spolehlivý a energeticky úsporný

S Legion Pro 7 Gen 8 přispíváte k ochraně životního prostředí. Spodní kryt je vyroben z 50 % z recyklovaného hliníku a horní z 30 % z recyklovaných polymerů. Pás okolního osvětlení herního notebooku se synchronizací světla pomocí umělé inteligence přes Legion Spectrum reaguje na to, co se děje na vaší obrazovce, a je snadno přizpůsobitelný. Zadní konektorový panel s širokou škálou portů poskytuje veškerou konektivitu, kterou potřebujete.

Ohromující výdrž

Herní notebook Legion Pro 7 Gen 8 vám poskytne ohromující kapacitu baterie, až neuvěřitelných 99,99 Wh. Díky funkci Super Rapid Charge se baterie dobije během několika minut a Smart Battery v3.0 využívá strojové učení k úspoře kapacity baterie a snížení jejího poškození.

Přesnost je všechno

Pro ty, kteří požadují přesnost s plným přizpůsobením máme herní klávesnici Legion TrueStrike v plné velikosti. Kromě plnohodnotných kláves se šipkami a numerickými klávesami se notebook Legion Pro 7 Gen 8 může pochlubit velkým touchpadem, který vám umožní další úroveň ovládání. Kromě 1,5mm zdvihu kláves a vyměnitelných krytek je tato přizpůsobitelná klávesnice s podsvícením RGB pro jednotlivé klávesy poháněna technologií Legion Spectrum, což vám umožňuje vytvořit perfektní atmosféru.

Opravdu pohlcující herní zážitek

Díky Tobii Horizon integrovanému do webové kamery Legion Pro 7 Gen 8 můžete ovládat 1080p kameru ve hře pohybem hlavy, což vám poskytne ještě lepší zorné pole. O vaši digitální pohodu se také postará Tobii Aware, který poskytuje zvýšenou bezpečnost, soukromí a produktivitu prostřednictvím chytrých funkcí, jako je automatické stmívání, sledování času na obrazovce a automatické zamykání.

Existuje zvuk a pak je tu Nahimic Audio

Nahimic Audio od SteelSeries, speciálně navržený pro hráče, významně vylepšuje herní zážitek poskytnutím pohlcujícího 3D zvuku. Nyní můžete snadno komunikovat se svými spoluhráči, což vám umožňuje kombinovat a sdílet cesty streamování zvuku jako profesionální streamer. S Nahimic své hry nehrajete, ale prožíváte.