CZC.cz PUBG Duo Cup #7 - 13.2.
CZC.cz PUBG Duo Cup #7 - 13.2.

Registruj se do turnaje

Máš rád pořádné výzvy? Zapoj se do turnaje a srovnej své síly s ostatními hráči a ukaž, kdo je tady nejlepší!

Reklama

Začátek registrací

9. 2. 2019 20:00

Check-in od

13. 2. 2019 12:00

Check-in do

13. 2. 2019 16:45

Datum zahájení

13. 2. 2019 17:00

Systém turnaje

Hromadné balíky

Herní mód

2v2

Přihlášených týmů

56 / 40

Potvrzených týmů

40

Domácí scéna je v plném proudu a v poslední době jsme mohli vidět samé Squad turnaje, proto jsme se ve spolupráci s partnerem CZC.cz rozhodli uspořádat pravidelné PlayerUnknown's Battlegrounds Duo Cupy pro hráče z domácí scény. Jsme jediný portál, který spouští pravidelné turnaje, kde mohou hráči využít profesionálního prostředí v nové CZC.cz duo sérii.

Pro ty nejlepší bude po každé tréningové sérii připravena symbolická, motivační odměna v podobě poukázek, díky kterým si mohou vylepšit svůj herní gear v online obchodě CZC.cz

 

Koukni se na zápasy těch nejlepších dvojic na scéně v PUBG na twitch.tv

Sleduj  PUBG scénu online! PUBG Duo Cupy vás bude provádět zkušený hráč a známá tvář domácí scény Jan "TheCobra" Čičmanský. Na streamu nebudou chybět interaktivní vychytávky, jako je soupiska týmů, výsledky, průběžné statistiky apod.., zkrátka vám přineseme kvalitní podívanou.

 

Formát turnajů

Nyní nás čeká až do konce února několik Duo sérií - téměř každou středu od 17:00 hodin. Tento systém turnajů je určen pro jedno lobby 40 týmů (80 hráčů), kteří spolu budou hrát v kompetitivním formátu BO4. Hlavním cílem je vytvořit profesionální prostředí pro pohodovou zábavu Duo týmů a jako bonus si vítězné týmy odnesou malou odměnu. Tato série není určena jen pro úspěšné týmy na domácí scéně, ale pro všechny, kteří mají si chuť zahrát s kamarádem, spoluhráčem s týmu, nebo se odpoledne pobavit u PUBG a vyhrát hodnotnou cenu.

Hlasování o mapy a jejich pořadí bude probíhat na Grunex Discordu, kde budou muset být hrající týmy přítomni v PUBG roomkách.

 

Rozpis CZC.CZ PlayerUnknown's Battlegrounds Duo Cupů

 

Ceny pro vítěze finále 

  • 1. místo: poukázka na nákup v online shopu CZC.cz: 400 Kč/hráč (+ slot v dalším CZC PUBG Duo turnaji)
  • 2. místo: poukázka na nákup v online shopu CZC.cz: 400 Kč/hráč

 

Ujisti se, že máš na Grunexu správně vyplněný profil a čekej na otevření registrací do kvalifikací. A hlavně začni trénovat, protože výhry stojí za to!

 

Máš pevné odhodlání a neprůstřelnou herní strategii? Tak povstaň a předveď se světu!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama