GG ve Fall Guys powered by Lenovo Legion #2
GG ve Fall Guys powered by Lenovo Legion #2

Uzavřený turnaj

Tento turnaj nemá povolené registrace.

Reklama

Začátek registrací

19. 5. 2021 12:00

Check-in od

28. 5. 2021 09:00

Check-in do

28. 5. 2021 16:30

Datum zahájení

28. 5. 2021 17:00

Systém turnaje

Hromadné balíky

Herní mód

1v1

Přihlášených hráčů

7 / 8

Potvrzených hráčů

7

Překážkovým během za zlatou korunkou započne další unikátní série Grunex Games ve Fall Guys powered by Lenovo Legion. V pořadí už čtvrtý turnaj Grunex Games se opět odehraje v populární multiplayerové hře Fall Guys. Tentokrát své síly a hráčské dovednosti poměří přední čeští streameři, které budeme postupně odhalovat na našich sociálních sítích. Pro vítěze turnaje je přichystaná odměna v podobě 100 subs pro svou komunitu na Twitchi. Tak rozhodně sledujte své oblíbené streamery a nezapomeňte jim fandit! Tady se ukáže, kdo je nejlepší!

Čtvrtý turnaj, který jsme připravili se značkou herních notebooků Lenovo Legion, se odehraje už 28. května od 17:00!

TEAM MAZARINI

Stream: twitch.tv/mazarin1k

TEAM KaterinaSuki

Stream: twitch.tv/katerinasuki

TEAM BLADE

Stream: twitch.tv/bladeito

TEAM Mich_Sako

Stream: twitch.tv/mich_sako

TEAM itsterez

Stream: twitch.tv/itsterez

TEAM GEJMR

Streamtwitch.tv/gejmr

TEAM mayyya

Stream: twitch.tv/mayyya

Co je to Grunex Games?

Grunex Games je turnaj částečně inspirovaný formátem zahraničních Twitch Rivals. Turnaj ze série Grunex Games může být ohlášený kdykoliv a v jakékoliv nové nebo právě populární hře. Hrát ale nebudou jen známí streameři či tvůrci videí! Šanci se zapojit dostanou často také samotní diváci nebo tvůrci, kteří jsou teprve na začátku svojí cesty.

Turnaj ve Fall Guys

Tenhle šampionát bude o skákání, běhání, pohotovosti a především o zábavě. Ale nebude chybět ani pořádná dávka soutěživosti. Jen ten, kdo vše zvládne nejlépe se nakonec bude radovat z výhry. Také čtvrtý Grunex Games jsme připravili se značkou herních notebooků Lenovo Legion, ve kterém si streameři zahrajou o štědrý dárek v podobě 100 subů.

Každý streamer si sežene své přátele, vytvoří tým a společně se přidají do hry, aby si zahráli o lákavou odměnu pro svou Twitch komunitu. Kdo získá během několika disciplín nejvíce bodů, a umístí se tak nejvýše v žebříčku, bere vše!

Průběh turnaje budete moci sledovat na kanálech svých oblíbených streamerů a když váš favorit zvítězí, čeká váš oblíbený kanál pořádná sprcha subs!

Souboj streamerů

Grunex Games powered by Lenovo Legion se neobejde bez známých jmen. Opět se ho zúčastní hned několik předních českých streamerů. Jejich jména budeme postupně odhalovat. Sledujte naše sociální sítě instagram a facebook a dozvíte se víc!

 

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama