GG ve Fall Guys powered by Lenovo Legion
GG ve Fall Guys powered by Lenovo Legion

Uzavřený turnaj

Tento turnaj nemá povolené registrace.

Reklama

Začátek registrací

13. 10. 2020 12:00

Check-in od

26. 10. 2020 09:00

Check-in do

30. 10. 2020 12:45

Datum zahájení

30. 10. 2020 16:00

Systém turnaje

Hromadné balíky

Herní mód

1v1

Přihlášených hráčů

15 / 16

Potvrzených hráčů

15

Streameři pozor! Zveme vás do prvního turnaje z nové série Grunex Games! Společně se značkou herních notebooků Lenovo Legion se po vzoru Twitch Rivals pouštíme do prvního turnaje v populární hříčce Fall Guys. Proti sobě se postaví vaše oblíbené tváře z twitche a nejen to! Z řady z Vás, kteří jste se registrovali, jsme vybrali nadějné streamery, kteří se už 30.10. od 16:00 postaví zkušenějším kolegům v boji o 100 subs!

Vyzvi tváře českého twitche

Grunex Games powered by Lenovo Legion se neobejde bez známých jmen. Účastnit se bude hned několik předních českých streamerů, které budeme postupně odhalovat na našich sociálních sítích, tak nás nezapomeň sledovat na instagramu a facebooku.

TEAM MAZARINI

Stream: twitch.tv/mazarin1k

TEAM MARTY

Stream: twitch.tv/marty_vole

TEAM BLADE

Stream: twitch.tv/bladeito

TEAM IDYIOM

Stream: twitch.tv/idyiom

TEAM CUKY

Stream: twitch.tv/cuky222

Legendy versus vyzyvatelé

Do Grunex Games využilo možnost registrace také několik neokoukaných tváří. Zkušené streamery tak vyzvou jejich možní budoucí nástupci a kolegové. Kdo si nakonec odnese 100 subs? Sleduj streamy účastníků v pátek 30.10. od 16:00.

Streamy vyzyvatelů z řad začínajících streamerů můžeš sledovat zde:

TEAM BELLERO - twitch.tv/bellerocz TEAM TINAtwitch.tv/tinahraje TEAM MICHSAKOtwitch.tv/mich_sako TEAM ECOOtwitch.tv/im_ecoo TEAM THECOBRAtwitch.tv/thecobra TEAM SHUMIK_twitch.tv/shumik_ TEAM AGENTAGtwitch.tv/agentaglive TEAM GOEStwitch.tv/goesmau5 TEAM BUTTERMAXIMUStwitch.tv/buttermaximus TEAM PATA_GODtwitch.tv/pata_god

Co je to Grunex Games?

Grunex Games je nový turnaj částečně inspirovaný formátem zahraničních Twitch Rivals. Turnaj ze série Grunex Games může být ohlášený kdykoliv a v jakékoliv nové nebo právě populární hře. Hrát ale nebudou jen známí streameři či tvůrci videí! Šanci se zapojit dostanou často také samotní diváci nebo tvůrci, kteří jsou teprve na začátku svojí cesty.

Pilotní turnaj ve Fall Guys powered by Lenovo Legion!

Ztřeštěný šampionát plný zábavy, ve kterém mohou zvítězit jen nejodhodlanější fazolky, je konečně tady! První turnaj, který jsme si pro tebe připravili se značkou herních notebooků Lenovo Legion, se odehraje už 30. října v nově updatovaném Fall Guys! Každý streamer bude společně se třemi spoluhráči bojovat o 100 darovaných subs pro svoji komunitu. Průběh turnaje budeš moci sledovat na kanálech svých oblíbených streamerů a když tvůj favorit zvítězí, čeká tvůj oblíbený kanál pořádná sprchu subs! PogChamp

Hrát se bude 10 her. Týmy budou za své výkony v jednotlivých hrách obodovány tradičně:

  • za každého hráče ve finálovém kole se týmu přičte 1 bod
  • za vítězství hry se týmu přičte 5 bodů
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama