SteelSeries | PUBG Squad Cup -  21. 4. 2018
SteelSeries | PUBG Squad Cup - 21. 4. 2018

Registruj se do turnaje

Máš rád pořádné výzvy? Zapoj se do turnaje a srovnej své síly s ostatními hráči a ukaž, kdo je tady nejlepší!

Reklama

Začátek registrací

20. 4. 2018 20:00

Check-in od

21. 4. 2018 09:00

Check-in do

21. 4. 2018 11:45

Datum zahájení

21. 4. 2018 12:00

Systém turnaje

Hromadné balíky

Herní mód

4v4

Přihlášených týmů

120 / 0

Potvrzených týmů

0

Víme, že pro českou a slovenskou komunitu hry PlayerUnknown’s Battlegrounds jsou Squady populární, a to tedy znamená jediné - příští týden pro vás připravíme další dva exkluzivní Squad Cupy, které pořádáme ve spolupráci se společností SteelSeries o prémiové bezdrátové herní headsety SteelSeries Arctis 7!

Online kvalifikace je otevřená všem dychtivým fanouškům s týmovým duchem toužícím po Chicken Dinneru. SteelSeries série začíná ve čtvrtek 19. 4. 2018 a na ní navazuje další Squad Cup, který je naplánován na sobotu 21. 4. 2018.

Pro exkluzivní týden turnajů, jak již bylo řečeno jsme vybrali formát Squad FPP, kde můžeš ukázat týmovou sehranost na bitevním poli - na mapě Erangel. Neváhej a využij tuhle jedinečnou příležitost kompetitivních soubojů na Grunexu. Registrace do turnaje bude omezená na 256 hráčů, tedy 64 týmů pro jeden turnaj.

Celkově se za jeden turnaj odehraje 9 zápasů  - z toho budou 2 kvalifikační zápasy v jednom balíku (BO2), ze kterých postoupí ti nejlepší do finále, které se odehraje formátem BO3.

Z kvalifikačních balíků postoupí celkově 5 nejlépe umístěných týmů.

 

Speciální slevy na SteelSeries

Využij týden slev na periferie SteelSeries, v nabídce jsou speciálně zlevněné periferie nebo zadej kód SSPUBG200 u vybraných produktů SteelSeries a získáš slevu 200 Kč. Více informací v extra záložce nad článkem nebo přímo ZDE na CZC.cz

Sleduj SteelSeries PUBG Squad Cup sérii turnajů online na Twitch.tv

Celý turnaj odvysílá streamer a hráč Nikolai "Mazarini" Lazarev na svém twitch kanále, kde bude celý průběh ultimátních týmových soubojů a napínavých momentů komentovat. 

 

Zaregistruj se do turnaje a vyhrajte prémiové bezdrátové herní headsety SteelSeries Arctis 7

Již v pátek 20. 4. 2018 ve 20:00 se otevírá registrace do druhého turnajetak se neváhej přihlásit, protože celkový počet registrací je omezen.

K registraci je potřeba založit si Grunex účet na našem webu (je to zdarma a zabere to pouze pár sekund), přidat jméno ze hry do svého Grunex profilu a poté se zaregistovat do turnaje zde:

 

Bodovací tabulka: SteelSeries Squad Cup Scoreboard

Pravidla: ​SteelSeries Squad Cup Pravidla

 

A jaké ceny si odnesou ti nejlepší?

1. místo
> Herní headset SteelSeries Arctis 7 <

*cena je pro každého hráče vítězného týmu

 

Zajímají tě novinky, zajímavosti z PUBG? Dej lajk na facebook.com/PUBG.Komunita Nebo snad hledáš hráče a chceš se pravidelně chlubit svými killy? Připoj se k FB Skupině facebook.com/groups/PUBG.Komunita

 

Každou sobotu PUBG turnaj na našem webu!

Reklama
Reklama
Reklama