Community Challenge powered by LG UltraGear | Grand Finále
Community Challenge powered by LG UltraGear | Grand Finále
Reklama

Začátek registrací

25. 9. 2023 09:00

Check-in od

14. 10. 2023 12:00

Check-in do

14. 10. 2023 13:50

Datum zahájení

14. 10. 2023 14:00

Systém turnaje

Playoff single elimination

Herní mód

5v5

Přihlášených týmů

2 / 2

Potvrzených týmů

2

Oceněné týmy

ENTERPRISE Valorant
Členové
WanZeru, soRa, Cantzer,…
1. místo
eco chálks
Členové
Donatello, SH0UTy,…
2. místo

Zapojit se společně s tvým týmem můžeš do dvou online kvalifikačních turnajů. Vítězný tým z každého turnaje se proti sobě utká offline právě na komunitním srazu!

Komunitní sraz Watch and Play

Komunitní sraz Watch and Play

Kompletní informace ke komunitnímu srazu Watch and Play pro všechny hráče a tvůrce hry Valorant. Dozvíš se zde v kolik sraz začíná a kde se uskuteční, na co vše se můžeš těšit.

Kvalifikace

Téměř celá kvalifikace se hraje formátem BO1. Výjimkou je poslední zápas o postup na LAN, ten se odehraje formátem BO3. Aktivní mapy jsou: Haven, Bind, Ascent, Lotus, Split, Breeze a Sunset.

Zapojením se do turnaje týmy automaticky souhlasí s případnou účastí na LAN finále. Co si při případném postupu vzít s sebou a jak bude LAN finále probíhat se dozvíš v pravidlech turnaje.

LAN finále

Dva nejlepší týmy změří síly před živým publikem a známými streamery v LAN finále na komunitním srazu Watch and Play powered by LG UltraGear za doprovodu Grunex komentátorů TIXIho a Shadyeho. Pro fanoušky je připraveno je plátno, místa k sezení, fandítka a snack.

Odměny

Pro výherce je připraveno prizemoney ve výši 25 000 Kč. Poražený si jako cenu útěchy odnese kupóny na herní měnu v hodnotě 1 250 Kč/hráč.

Reklama
Reklama
Reklama