Reklama

Komunitní sraz Watch and Play

Přijď na historicky první sraz hráčů Valorantu, kde tě čeká spousta zábavných aktivit včetně hraní se streamery, soutěží o herní měnu a společné watchparty. Těšit se na tebe budou nejen komentátoři TIXI a Shadye, ale také streameři spajKK, Cantzer, soRa, Bobys, RattieRebecca, Kejsali, Tweezy a ambasadorka týmu Inside Games, Katie. Ty všechny budeš moci vyzvat na společný zápas ve Valorantu nebo jiné hře či simulátoru, které nabízí prostory Magenta Experience Center. Všechny důležité informace najdeš také na Instagramu LG UltraGear.

Kdy a kde nás najdeš?

Komunitní sraz bude jednodenní a uskuteční se 14. října 2023 od 13:00 v obchodním centru Arkády Pankrác, konkrétně v prostorách Magenta Experience Center. Ty najdete v přízemí obchodního domu u východu k autobusové zastávce Pankrác.

Klikni na obrázek pro zvětšení
Klikni na obrázek pro zvětšení

Na místo se lze jednoduše dopravit jak autobusem, tak tramvají či metrem. Zastávka metra Pankrác na lince C (červená) se nachází na přímé trase metra z Hlavního nádraží, není tedy třeba nikde přestupovat.

Program komunitního srazu

Hlavní náplní komunitního srazu je poprvé sjednotit komunitu a potkat se společně s hráči, fanoušky a streamery na jednom místě, poklábosit a užít si pohodovou atmosféru v moderních prostorách Magenta Experience Center, kde si kromě Valorantu budete moci zahrát na konzolích, simulátorech i ve virtuální realitě.

V rámci programu se budete moci zapojit do Sub Wars mezi komunitami spajKKa a Cantzera. Každý, kdo přijde v 13:00 se bude moci zúčastnit výběru hráčů do týmu těchto dvou streamerů. Každý z nich si vybere hráče do svého týmu z řad fanoušků přímo na místě a společně zabojují o výhru poukazů na herní měnu do hry Valorant.

Klikni na obrázek pro zvětšení
Klikni na obrázek pro zvětšení

Od 14:00 vypukne velké finále komunitního turnaje v podobě zápasu na dvě vítězné mapy a od 17:00 budeme společně sledovat měsíční finále Valorant East United, během kterého budou stále dostupná herní místa pro volné hraní a výzvy o kupóny na herní měnu se streamery.

LAN finále komunitního turnaje

Zapojit se společně se svým týmem můžeš do dvou online kvalifikačních turnajů. Vítězný tým z každého turnaje se proti sobě utká offline právě na komunitním srazu! Pro výherce je připraveno prizemoney ve výši 25 000 Kč. Poražený si jako cenu útěchy odnese kupóny na herní měnu v hodnotě 1 250 Kč/hráč.

Téměř celá kvalifikace se hraje formátem BO1. Výjimkou je poslední zápas o postup na LAN, ten se odehraje formátem BO3. Zapojením se do turnaje týmy automaticky souhlasí s případnou účastí na LAN finále.

 

Watchparty Valorant East United a volné hraní

Hlavním bodem večerního programu bude watchparty měsíčního finále Valorant East United a zároveň s ní i možnost zahrát si na připravených herních místech Valorant s kamarády a streamery. Během toho si budete moci zahrát také o herní měnu do hry Valorant.

This event is not affiliated with or sponsored by Riot Games, Inc. or VALORANT Esports.

Tato událost není organizována ani sponzorována společností Riot Games, Inc. nebo VALORANT Esports.