CZC.cz | PUBG DUO Cup - 14. 6. 2018
CZC.cz | PUBG DUO Cup - 14. 6. 2018

Registruj se do turnaje

Máš rád pořádné výzvy? Zapoj se do turnaje a srovnej své síly s ostatními hráči a ukaž, kdo je tady nejlepší!

Reklama

Začátek registrací

13. 6. 2018 20:00

Check-in od

14. 6. 2018 12:00

Check-in do

14. 6. 2018 16:00

Datum zahájení

14. 6. 2018 16:00

Systém turnaje

Hromadné balíky

Herní mód

2v2

Přihlášených týmů

254 / 0

Potvrzených týmů

0

Online kvalifikace je otevřená všem dychtivým fanouškům s týmovým duchem toužícím po Chicken Dinner. Mimo kuřecí odměny budeme hrát o fantastické ceny, když říkáme fantastické, myslíme to vážně.

Ceny*

  1. místo: 2x GIGABYTE GeForce GTX 1060 GAMING 6GB
  2. místo: 2x klávesnice AORUS K9
  3. místo: 2x myš AORUS M3 + 2x podložka pod myš AORUS AMP500

*o uvedené ceny se hraje v grandfinále v Re-Play studiu. V kvalifikačních zápasech a online finále se hraje o postup a bonusové body

Soutěž pro hráče

Jaký jsi typ hráče - za každou cenu vyhledáváš akci nebo jsi zkušený sniper? Povedl se ti cluch v turnaji? Zkrátka pro všechny máme výzvu! Zašli tvůj nejpovedenější PUBG Highlight, který snadno zaznamenáš díky NVIDIA Highlights v GeForce Experience a zapoj se do soutěže o nejlepší Highlight turnaje a vyhraj pořádnou odměnu v podobě klávesnice AORUS K7.

Uploadni svůj Highlight na Youtube či Facebook (ujisti se, že je video sdíleno VEŘEJNĚ na tvém profilu) a sdílej svůj odkaz v komentáři spolu se svým PUBG nickem pod tímto soutežním statusem na facebook.com/NVIDIAGeForceCZ (odkaz je aktivní)

Výhercem se stane ten Highlight s nejvíce "lajky" u soutěžního komentáře

Sleduj facebook NVIDIA GeForce Česká Republika

 

Soutěž pro diváky

Nehraješ turnaje, ale poctivě sleduješ livestream?! I ty můžeš vyhrát. Vytvoř unikátní "CLIP" na twitch.tv a zašli odkaz spolu se svým twitch nickem do komentářů pod tímto soutežním statusem na facebook.com/AORUSCZSK (odkaz je aktivní)

Výhercem se stane ten CLIP s nejvíce "lajky" u soutěžního komentáře a odnese si klávesnici AORUS K7

Sleduj facebook AORUS CZ & SK

Vracíme se s formátem Duo FPP, kde se se svým kamarádem můžeš ukázat na mapách Erangel a Miramar v kvalifikačních turnajích a poté i ve finále. Neváhej a využij tuhle jedinečnou příležitost kompetitivních soubojů na Grunexu. Registrace do turnaje bude omezená na 256 hráčů, tedy 128 týmů pro jeden turnaj.

V kvalifikaci vytvoříme celkem 3 balíky, ze kterých postoupí ti nejlepší do finále. Celkově se za jeden turnaj odehrají 2 kvalifikační zápasy (BO2) v každém balíku. V prvních dvou balících bude počet týmů omezen na 43 a v posledním balíku na 42. Ze všech balíků postoupí nejlepších 12 týmů. Všichni postupující budou automaticky převedeni do offline Grandfinálového turnaje, kde se bude hrát celkově 5 zápasů (BO5). Z 36 nejlepších týmů vybereme 6 (dle pořadí a zájmu přijet do Prahy), kteří budou mít příležitost si zahrát v profesionálním RE-PLAY studiu.

 

Zaregistruj se do turnaje a ovládni herní scénu

Již ve středu 13. 6. 2018 od 20:00 se otevírá registrace do turnaje, tak se neváhej přihlásit, protože celkový počet registrací je omezen.

K registraci je potřeba si založit Grunex účet na našem webu (je to zdarma a zabere to pár sekund), přidat jméno ze hry do svého Grunex profilu a poté se zaregistovat do turnaje.

Více informací najdeš zde: www.Grunex.com/CZCCup

 

Bodovací tabulka: CZC.cz | PUBG DUO Cup - 14. 6. 2018 | Score

Pravidla turnaje: CZC.cz | PUBG DUO Cup - 14. 6. 2018 | Pravidla

Grandfinále v Re-Play: CZC.cz | PUBG DUO Cup - 16. 6. 2018 | GrandFinále

 

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama