Národní kvalifikace eRepre - 2. Playstation kvalifikace
Národní kvalifikace eRepre - 2. Playstation kvalifikace

Registruj se do turnaje

Máš rád pořádné výzvy? Zapoj se do turnaje a srovnej své síly s ostatními hráči a ukaž, kdo je tady nejlepší!

Reklama

1. Obecná pravidla

1.1. Pořadatelem turnajů eRepre (dále „turnaj“) je společnost STES a. s., IČO: 497 04 516, se sídlem Atletická 2474/8, 169 00 Praha 6, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 10954.

1.2. Turnaje se mohou účastnit pouze osoby, které jsou v den přihlášení do turnaje starší 16 let, mají českou státní příslušnost, trvalý pobyt na území České republiky a vlastní plnou verzi EA účtu (pro plnoleté).

1.3 Osoba, která se hlásí do turnaje, nesmí mít platný zákaz účastnit se Global Series turnajů nebo provozovat svůj účet v rozporu s jejich oficiálními pravidly. 1.3. Osoba dle odstavce 2 se stává Hráčem za předpokladu, že:

 

1.3.1. v čase konání online kvalifikace disponuje konzolí PS4 nebo Xbox One, hrou FIFA 20 a PS Plus nebo Xbox Live předplacenou službou.

1.3.2. se registruje na webových stránkách www.erepre.cz, registrací daná osoba získá jedinečné eRepre ID, které jí umožní zapojení do turnajů eRepre.

1.3.3. zadá Playstation Network nebo Xbox Gamertag ID do svého účtu na turnajové platformě na www.erepre.cz. 

 

1.4. Hráč registrací bere na vědomí informace o zpracování osobních údajů, které jsou k dispozici na webových stránkách www.erepre.cz.

1.5. Je přísně zakázáno záměrně zdržovat či narušovat turnaj nebo porušovat jeho pravidla. V takovém případě může být hráč pořadatelem vyloučen z turnaje.

1.6. Ve sporných situacích nebo situacích, které tato pravidla neupravují, nebo je upravují nejednoznačně, rozhoduje vždy administrátor turnaje podle nejlepšího vědomí a svědomí. Administrátorem je osoba, která je zodpovědná za plynulý chod turnaje a komunikaci s hráči při něm.

1.7. Pořadatel si vyhrazuje právo na jakoukoliv změnu pravidel, herního systému nebo časů v průběhu kteréhokoliv turnaje.

1.8. Při porušení pravidel může organizátor rozhodnout o vyloučení hráče z jakékoliv fáze turnaje.

1.9 Turnaje se účastní hráč jako jednotlivec a nezávislá fyzická osoba. Při účasti v turnaji za sebe nese hráč sám plnou zodpovědnost. Pořadatel turnajů a jím pověřené osoby budou v případě potřeby komunikovat výhradně a pouze s účastníkem turnaje.

 

2. Formát národní kvalifikace

2.1 Národní kvalifikace se skládá ze dvou částí – online kvalifikace a offline finále. Přičemž obě tyto části se odehrají na obou podporovaných konzolích – Playstation 4 a Xbox One. Vítěz PS4 offline finále a vítěz Xbox One offline finále se stanou eReprezentanty pro eNations Cup 2020, což je mezinárodní soutěž zemi ve FIFĚ 20, která se odehraje ve formátu 2v2 v režimu FUT.

 

2.1.1 Online kvalifikace

 • Uskuteční se 4 online kvalifikace na konzoli PS4 a 4 online kvalifikace na konzoli Xbox One.
 • Z každé online kvalifikace se nejlepší čtyři hráči kvalifikují do offline finále eRepre dle konzole, na které online kvalifikace odehráli.
 • Online kvalifikační zápasy se hrají systémem BO2 (hráči hrají dva zápasy, jejichž výsledek se sečte a určí konečné skóre zápasu).
 • Hráč má možnost zapojit se do více online kvalifikací na obou konzolích pouze do doby, než postoupí do offline finále.
 • Jakmile hráč postoupí, nemůže se zúčastnit již žádných dalších online kvalifikací, ani na druhé konzoli.

2.1.2 Offline finále

 • Offline finále budou dvě, vždy jedno pro danou konzoli, každé složené z 16 postupujících.
 • Hráči budou rozděleni do čtyř skupin po čtyřech hráčích, kde se mezi sebou utkají o dvě postupová místa do čtvrtfinále. Skupiny se odehrají formátem BO1 a hrát bude každý s každým dvakrát, přičemž se všechny výsledky počítají do tabulky (výhra – 3 body, remíza – 1 bodů, prohra – 0 bodů). Zápasy tedy mohou skončit remízou.
 • Play-off fáze se odehraje ve formátu BO3 (hráč musí vyhrát dva zápasy z možných tří). Jednotlivé zápasy nemohou skončit remízou a případně se dohrávají klasickým způsobem – klasické prodloužení a případné penalty.

 

2.2 Národní kvalifikace se uskuteční v režimu FIFA Ultimate Team (FUT).

 • V režimu FUT je zakázáno používat hráče na hostování a stejně tak spotřební předměty, které dočasně zlepšují atributy jednotlivých hráčů (střelu, rychlost atd.).
 • Kondice a styl souhry je v režimu FUT povolen.
 • Všichni hráči musí používat již předpřipravené EA formace. Používání svých vlastních povede k vyloučení z turnaje. 
 • Pro offline finále si pořadatel vyhrazuje právo vytvořit specifické podmínky pro složení týmu.

 

3. Obecná herní pravidla

3.1. Spuštění zápasu

 • Před spuštěním zápasu je nutné si přidat soupeře do svých přátel na PS4 nebo Xboxu. 
 • Hru zakládá hráč postavený výše v pavouku a může si vybrat tým jako první.
 • Výše postavený hráč v pavouku turnaje při zakládání zápasu postupuje následovně:
  • Spustí hru FIFA (verze hry záleží na pravidlech příslušného turnaje) a následně pokračuje do záložky "FIFA ULTIMATE TEAM, kde zvolí možnost "Přáteláky Online" a vybere si svého soupeře z friendlistu, pozve ho do Lobby a počká na připojení soupeře. Pokud soupeř na discordu nereaguje, kontaktujte ho skrze PS a Xbox online síť.[1]
  • Zkontroluje, zda má bránění nastaveno na Taktické.
  • Poté již stačí kliknout na tlačítko READY pro úspěšné zahájení zápasu a spustit zápas.
 • V případě režimu FUT hráč pro každý zápas může použít jakýkoliv svůj tým.

 • V režimu FUT je zakázano používat hráče na hostování a stejně tak kartičky, které dočasně zlepšují atributy jednotlivých hráčů (střelu, rychlost, atd.) - tzv. tréninky.

 • Kondice a styl souhry je v režimu FUT povolen.

 • Před startem zápasu jsou obě strany povinné zkontrolovat nastavení lobby.

 

3.2. Prodloužení

 • V případě remízy se hraje klasické prodloužení a poté případné penalty.
 • V případě, že součet skóre v BO2 sérii skončí remízou, hráči vstoupí do třetího zápasu a hraje se tzv. "Zlatý gól." Zápas tedy vyhrává hráč, který vstřelí branku jako první.

 

3.3. Komunikace

 

3.3.1. Komunikaci s hráči v průběhu turnaje zajišťuje pro pořadatele jím stanovený administrátor.

3.3.2. Veškerá komunikace s administrátorem probíhá na komunikačním kanále v síti discord. Každý hráč má během turnaje povinnost být dostupný na discordu turnaje -> discord.gg/wCsjcnz

3.3.3. Pro komunikaci s administrátorem lze také využít email: admin@erepre.cz. Nejedná se však o hlavní kanál pro komunikaci během turnaje.

 

3.4. Účast v turnaji

 

3.4.1. V procesu check-in je hráč povinen potvrdit svou účast a přítomnost v turnaji nejpozději deset minut před startem turnaje. Pokud hráč svoji účast nepotvrdí, bude systémem automaticky vyloučen.

3.4.2. Pokud se hráč nedostaví do 20 minut po oficiálním zahájení zápasu, je kontumačně poražen.

3.4.3. Pro potvrzení kontumace je potřebné doložit screenshot s časem, že se soupeř k zápasu nedostavil nebo nereagoval na jeho zprávy (pořízené důkazní návrhy hráč nahraje na webu do zápasu a podá protest). Případně o nedostavení protihráče informuje admina turnaje.

3.4.4. Pokud nebude do 30 minut po oficiálním začátku zápasu reagovat ani jeden z hráčů (administrátor vyzve hráče k odehrání zápasu na discordu), oba hráči budou kontumačně vyřazeni.

 

3.5. Hráči

 

3.5.1. Každý hráč je povinen mít správně vyplněné GAME ID (PSN ID nebo Xbox Gamertag) ve svém uživatelském profilu.

3.5.2. Hráč nesmí hrát s použitím externích aplikací nebo hardwaru, který zasahuje do hry. Hráči nesmí používat skripty, které jakkoliv mění nastavení hry.

3.5.3. Hráč smí streamovat svoje POV zápasu se 120s delay.

3.5.4. V těchto streamech má hráč možnost prezentace vlastních partnerů za podmínky, že žádný z nich nepodniká zejména v oblasti: sázení a loterie, tabákové výrobky, alkoholické nápoje, léky, omamné a psychotropní látky, nelegální software a obsah, zbraně.

 

3.6. Problémy se spojením

 

3.6.1. Pokud se hráč ve friendlistu nezobrazuje, doporučujeme se odhlásit z režimu FUT a poté se do něj znovu přihlásit. Případně restartovat hru FIFA 20.

3.6.2. Pokud nastane problém se spojením a oba hráči prokáží, že mají správný NAT type, rozhodne o postupujícím los.

3.6.3. V případě pádu herních serverů musí hráči znovu vytvořit zápas a odehrát zbývající čas. Skóre se následně sečte. Pokud tedy zápas spadne např. v 80. minutě, hráči založí nový a odehrají pouze prvních 10 herních minut. Pokud je po odehrání 90 minut skóre nerozhodné, pokračují hráči v takovém zápase ve formě „Zlatého gólu.“ Hráč, který první vstřelí gól je vítězem. Pokud gól nepadne až do penaltového rozstřelu, rozhodnou penalty.

3.6.4. Pokud byla v přerušeném zápase udělena červená karta, musí hráči uvést hru do stejného stavu před tím, než začnou v obnovené hře počítat čas.

3.6.5. Ve všech případech musí hráč zaznamenávat skóre a stav hry v podobě screenshotů tak, aby byl po zápase schopen prokázat jeho konečný výsledek.

 

3.7. Zadávání výsledků a pořizování médií

 

3.7.1. Oba dva hráči musí zadat konečné skóre zápasu do turnajového systému. V záložce „PLAY OFF“ vyhledají svůj zápas, rozkliknou detail zápasu a zvolí možnost „zadat skóre.“ 

3.7.2. Oba hráči musí přiložit screenshoty prokazující závěrečné skóre zápasu. Případně je na vítězi, aby doložil potřebná média prokazující jeho výhru. Média mohou hráči vložit do systému nebo je zaslat administrátorovi v soukromé zprávě na discordu. 

3.7.3. Screenshoty musí vždy obsahovat zároveň přezdívky obou účastníků a výsledek zápasu.

3.7.4. Je přísně zakázáno manipulovat se screenshoty či je jakýmkoliv způsobem upravovat nebo deformovat. Takový screenshot nebude brán v potaz a hráč bude vyřazen z turnaje.

3.7.5. Hráč musí média ze zápasu uchovávat minimálně 14 dní po jeho odehrání a je povinen je na vyžádání předložit administrátorovi turnaje.

 

4. Etický kodex

 

4.1. Každý hráč je povinen dodržovat pravidla výše.

4.2. Hráči je povinen dodržovat obecné zásady etiky, slušného chování a fair-play.

4.3. Účastník offline finále je povinen přistupovat k turnaji a jednotlivým zápasům vážně a v každém zápase vyvinout maximální úsilí pro dosažení nejlepšího možného výsledku a umístění. Předčasné odcházení od herního místa, odpojování se ze zápasů či záměrná nečinnost nebo vstřelení vlastních gólů je zakázáno.

4.4. Účastník offline finále se nesmí zúčastnit turnaje pod vlivem alkoholu či jakýchkoliv návykových nebo nepovolených podpůrných látek.

 

5. Kontakt

 

5.1. V případě nesrovnalostí či nejasností ohledně pravidel kontaktujte pořadatele turnaje na emailu: admin@erepre.cz 

 

Datum vydání pravidel: 13. 02. 2020

 

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama