Reklama

Školní ajťák

VÝSLEDKY SOUTĚŽE BENQ ŠKOLNÍ AJŤÁK 2015 NALZENETE V PŘÍSLUŠNÉ KARTĚ

BenQ Školní Ajťák je soutěž pro studenty středních škol z České republiky, ve které mohou porovnat své znalosti z oblasti IT a to již po šesté. BenQ Školní Ajťák je populární českou středoškolskou IT soutěží. Studenti odpovídají na otázky rozdělené do tří kategorií - lehké, středně těžké, těžké z oboru IT, hardwaru, moderních technologií a sociálních sítí. Do celorepublikového finále soutěže, které proběhne v pražském počítačovém klubu Re-Load, postoupí 10 nejlepších studentů z online kola.

V online kvalifikačním kole, které se uskuteční 2. - 4. prosince 2015, dostanou studenti 30 otázek, pro odpověď na každou z nich mají studenti 60 sekund. Motivací pro studenty budou hodnotné ceny od partnerů soutěže. Vítěz 6. ročníku soutěže BenQ Školní Ajťák si odnese sytlový a moderní monitor BenQ EW2750ZL s technologiemi na ochranu zraku a roční předplatné časopisů CHIP a LEVEL. Pro druhé a třetí místo jsou pak připraveny monitory BenQ GW2470H a půlroční předplatné CHIPu. Pro první tři jsou připraveny profesionální herní myši GX Gaming Scorpion M8-610, pro jejich třídu karton energeťáků Big Shock! a pro tři jejich IT učitele roční předplatní hardwarového magazínu CHIP.

Systém soutěže:

Online kvalifikační kolo soutěže proběhne na herním portálu Grunex.com. Velkou výhodou je málá náročnost - studentům stačí počítač a připojení na internet např. ve školní učebně. V níže vypsaných termínech se studenti přihlásí do našeho systému (registrace je snadná, rychlá a umožňuje se registrovat pře populární sociální sítě), vyplní test který trvá maximálně 30 minut (tj. max jedna vyučovací hodina) - na studenty čeká 30 otázek na každou je časový limit 60 sekund.

10 nejlepších z online kvalifikačního kola postoupí do celorepublikového finále, které se uskuteční v Praze v počítačovém klubu Re-Load! Z každé školy mohou postoupit maximálně dva studenti.

Termíny online kola:

  • 1. termín: 2. 12. 2015 od 8:00 do 18:00
  • 2. termín: 3. 12. 2015 od 8:00 do 18:00
  • 3. termín: 4. 12. 2015 od 8:00 do 18:00

Účast v soutěži je samozřejmě zdarma a každá škola může registrovat neomezený počet účastníků! Studenti si mohou vybrat jakýkoli termín online kola. Každý student se může soutěže zúčastnit pouze jednou! Jakékoli pokusy o podvod budou znamenat vyloučení ze soutěže a to všech podvodných účtů.

Registrace:

Registraci proveďte zasláním emailu na adresu skoly@grunex.com. Do předmětu emailu uveďte název vaší školy a do textu zprávy počet studentů, které chcete do soutěže přihlásit (přibližný očekávaný počet zúčastněných). Na základě tohoto mailu budete registrováni do soutěže a budou vám zpět zaslány podrobné instrukce, jak bude probíhat online kolo 6. ročníku soutěže BenQ Školní Ajťák. Registrace končí 3. 12. 2015.

Finále

  • Proběhne ve čtvrtek 10. 12. 2015 v herním klubu Re-Load

Stahněte si plakát v tiskové kvalitě

Neváhejte a dejte vědět svým vyučujícím ať registrují vaši školu! Porovnejte své znalosti se studenty z celé České republiky a to zcela zdarma!