Vrchlabí – KCEV Krtek
Reklama

Vrchlabí – KCEV Krtek

Termín a místo

Akce se bude konat 4. 6. 2022 v KCEV Krtek – garáž.

 

 

Zaklikni svou účast i v rámci Facebook události a nezapomeň pozvat svou rodinu a přátele. Krtek je unikátním a zajímavým místem a v kombinaci s herním programem se bude jednat o nezapomenutelnou událost, kterou si nechceš nechat ujít!

Víkendový program pro celou rodinu

Vzhledem k tomu, že se Krkonošské centrum environmentálního vzdělávání (KCEV) – místními označované jako Krtek - nachází v blízkosti Krkonošského národního parku, tak není v okolí nouze o možnosti skvělých procházek tou nejhezčí přírodou v republice. I proto je na neděli 5. 6. naplánován speciální program spojený právě s aktivitami Správy Krkonošského národního parku.  

O KCEV Krtek

V roce 2014 bylo ve Vrchlabí otevřeno nové Krkonošské centrum environmentálního vzdělávání, které velmi rychle získalo přezdívku Krtek. Autorem stavby je oceňovaný Ing. arch. Petr Hájek. Díky tvaru a zpracování se stala středem pozornosti architektů, designerů, stavitelů i ostatní veřejnosti a získala řadu architektonických cen.

V KCEV Krtek je přednáškový bezbariérový sál pro cca 80 osob vybavený špičkovou prezentační a nahrávací technikou, malá laboratoř pro 16 studentů s mikroskopy a stereolupami, malá galerie a knihovna. O vytápění se stará tepelné čerpadlo.