Reklama

ŠKODA Gaming Tour

Po úspěšném eventu Škoda Gaming Day a následném Škoda Gaming Online Tour se opět vrací prověřená kombinace Gamingu a Škoda Auto Nadačního Fondu. Čekají nás opět eventy a tentokrát se dostaneme do více lokací. V rámci eventů si na své přijde celá rodina – od hardcore gamerů až po starší členy rodiny se zájmem poznat nové moderní technologie - prostě program pro celou rodinu!

Kde se program Škoda Gaming Tour bude konat?

Čekají nás celkem tři zastávky, každá na unikátním místě se specifickou atmosférou. Je libo si zahrát v prostorách zámku, malebné historické jízdárny nebo snad v srdci Krkonošského národního parku?

Co Tě na každém místě čeká?

Cílem je přinést zábavu pro všechny členy rodiny, ať už se jedná o zapálené hráče anebo naprosté herní laiky, každý si najde to své. Pro návštěvníky budou tak na místě připraveny Playseaty pro závodní hry, kde může každý návštěvník předvést své umění v rychlé a precizní jízdě na okruhu i v rally. Dále headsety virtuální reality, kde si návštěvnící vyzkouší hry budoucnosti anebo nějaký adrenalinový VR experience. A samozřejmě nezapomínejme také na klasický konzolový gaming - pro zájemce čeká NHL 22 i FIFA 22. Na každém místě bude také možné potkat zajímavého hosta, ať už z řad profi hráčů či influencerů. Osobnosti budeme odhalovat v rámci eventu na Facebooku, takže určitě sleduj průběžně před akcí, ať víš na co se můžeš těšit.

Jsi kompetitivní? Chceš si zasoutěžit proti ostatním? Žádný problém!

Na každé zastávce budeme mít miniturnaje v NHL a FIFA a zároveň i soutěže v Beatsaber. Pro šikovné závodníky nabízíme možnost poměřit se na trati s ostatními návštěvníky. Nejlepší hráči kromě uznání získají i drobné ceny, takže se určitě vyplatí snažit. Zároveň budeme skóre a časy porovnávat i v rámci zastávek, takže spolehlivě zjistíme, zdali se lepší závodníci vyskytují v Rychnově nad Kněžnou, ve Vrchlabí nebo v Bělé pod Bezdězem. Hlavním cílem akce ovšem je se pobavit a vzdělat - poznat nové technologie. Na nic tedy nečekej, domluv se s kamarády a rodinou, rezervujte si místo ve svých kalendářích a budeme se na všechny těšit. Vstupné na všechny eventy je zdarma!