Reklama

Liga ve hře Rocket League

Registruj svůj tým do druhé sezony největší domácí ligy ve hře Rocket League! Na ty nejlepší týmy v Kingston Fury Grunex Masters čeká atraktivní prizemoney a nadupané paměti Kingston Fury Renegade RGB 32GB.

Kvalifikace

Dohromady se uskuteční 4 otevřené kvalifikace, kam se může přihlásit každý tříčlenný tým z Česka a Slovenska. Kvalifikace se odehrají formátem jednoduchého pavouka. Nejlepší čtyři týmy postoupí do uzavřené kvalifikace. V té se potká 16 týmů, které proti sobě budou nasazeny na základě křížového pravidla, tedy 1. místo z 1. kvalifikace proti 4. místu ze 4. kvalifikace apod. Uzavřená kvalifikace se odehraje formou dvojitého vyřazení (tzv. double elimination pavouka). Z uzavřené kvalifikace vzejdou 4 týmy, které v ligové části doplní dva pozvané týmy.

Liga

Ligy se zúčastní celkem 6 týmů. Dva týmy pozvané na základě umístění v minulém ročníku a čtyři týmy z uzavřené kvalifikace. Každý hrací den se odehrají tři BO5 zápasy, dohromady se bude hrát 5 ligových kol, tedy formátem 1x každý s každým. Čtyři nejlépe umístěné týmy následně postoupí do play-off.

Play-off

Vyřazovací boje proběhnou podobně jako uzavřená kvalifikace formou pavouka na dvě vyřazení. Celé play-off se odehraje formátem BO5 s výjimkou samotného finálového zápasu o 1. místo. Ten se odehraje na 4 vítězné zápasy (BO7) s výhodou jednoho zápasu pro tým, který se do finálového zápasu probojuje z pavouka vítězů.

Prizemoney

Turnaj jako takový není žádným způsobem propojený se společností Kingston. Jeho organizace, vyhodnocení, a další podmínky jsou pouze v kompetenci pořadatele, kterým je herní portál Grunex.com. Viz Pravidla turnaje.

This tournament is not official Psyonix tournament and is not in any way affiliated with or sponsored by Psyonix.