Reklama

Do hry rychle a stylově s pamětí Kingston Fury

Do hry rychle a stylově

Kingston FURY je prestižní značka pro počítačové nadšence a hráče. Navazuje na mimořádně úspěšné paměťové produkty HyperX a představuje ucelenou herní řadu DRAM, flash pamětí a SSD disků. Kingston FURY přináší mimořádný výkon pro ty nejstylovější hráče.

Hráči mohou vybírat mezi několika extra výkonnými pamětmi Kingston FURY ve verzích DDR4 s RGB podsvícením, DDR4 bez RGB podsvícení nebo ve formátu DDR3. Představujeme Kingston FURY Renegade, Kingston FURY Beast a Kingston FURY Impact!

Paměť Kingston FURY Renegade DDR4 RGB je ideální pro hráče, kteří si potrpí nejen na špičkový výkon, ale také na vzhled svého stroje. Umožní zvýšit snímkovou frekvenci při hraní her, zajistit plynulé vysílání streamů nebo snadno editovat krátká videa. Nabízí rychlost až 4600 MHz spolu s nízkými latencemi CL15–CL19. Dynamické RGB podsvícení umožňuje plynulé a synchronizované světelné efekty bez dodatečných kabelů. Paměť Kingston FURY Renegade DDR4 se může také pochlubit ultra vysokými rychlostmi až 5333 MHz doplněnými rychlým časováním CL13–CL20. Zdobí ji černý stylový chladič, který barevně ladí s PCB deskou. Obě paměti jsou certifikované pro Intel XMP (Extreme Memory Profile) a optimalizované pro nejnovější čipové sady Intel – stačí v BIOSu vybrat ručně vyladěný profil. K dispozici jsou jednotlivé moduly s kapacitou 8 až 32 GB a sady 2, 4 nebo 8 modulů s celkovou kapacitou až do 256 GB.

Paměti Kingston FURY Beast DDR4 RGB a Kingston FURY Beast DDR4 s rychlostí až 3733 MHz a latencí CL15–19 umožňují výrazné navýšení výkonu pro hraní her, střih videa nebo renderování. K dispozici jsou jednotlivé moduly s kapacitou 8 až 32 GB a sady s celkovou kapacitou 16 až 128 GB. Paměti jsou vybaveny funkcí automatického PnP přetaktování od 2666 MHz a podporují technologie Intel XMP a AMD Ryzen. K dispozici jsou také sady DDR3 pamětí.

Paměti Kingston FURY Impact DDR4 jsou připraveny pro Intel XMP a pro AMD Ryzen, mají kapacitu až 64 GB, umožňují automatické PnP přetaktování na nejvyšší použitelnou frekvenci až 3200 MHz a podporují nejnovější technologie procesorů Intel a AMD. K dispozici jsou také paměti typu DDR3 s rychlostí až 1866 MHz.

Společnost Kingston je největším nezávislým výrobcem pamětí na světě, za kterým stojí tři desetiletí zkušeností v oblasti technických inovací, výroby a zákaznických služeb. Technické znalosti a zkušenosti přinesly společnosti Kingston četné rekordy v přetaktování a spoustu ocenění, které řada pamětí HyperX od roku 2002 nasbírala. V pozadí těchto úspěchů stála vždy společnost Kingston – technologie, výroba a vyhlášený zákaznický servis.

Turnaj jako takový není žádným způsobem propojený se společností Kingston. Jeho organizace, vyhodnocení, a další podmínky jsou pouze v kompetenci pořadatele, kterým je herní portál Grunex.com. Viz Pravidla turnaje.