Reklama

Grunex Masters RL&WoT

Podzimní sezona je tady! Kingston Fury Grunex Masters naváže na úspěšnou první sezonu Grunex Masters ve hrách Rocket League a World of Tanks. Hráči Rocket League se mohou opět těšit na největší ligu v České a Slovenské republice. Milovníci plechových monster pak jistě ocení našlapanou turnajovou sérii s Martym. Ve hře bude atraktivní prizepool a výkonné herní paměti Kingston Fury.

Kingston Fury generálním partnerem! 

Kingston Fury je prestižní značka pro počítačové nadšence a hráče. Navazuje na mimořádně úspěšné paměťové produkty HyperX a představuje ucelenou herní řadu DRAM, flash pamětí a SSD disků. Více se o Kingston Fury dozvíš ZDE.

Marty, Cuky a mnoho dalších

Napínavou esportovou akci ti zprostředkují dobře známí streameři a odborníci na jednotlivé hry. Bitevním polem ve World of Tanks tě provede Martin "Marty" Vašina. Skvělou leteckou show v podání raketových autíček okomentuje a odvysílá Cuky společně se Stormem a Neonstarem.

Turnaje může hrát úplně každý!

Jak liga v Rocket League, tak turnajová série ve World of Tanks budou otevřeny úplně všem hráčům. Přihlásit se můžeš i ty!

Jak na to?

  1. Nejprve vyber, zda se chceš zapojit do otevřených kvalifikací ve hře Rocket League nebo World of Tanks.
  2. Pokud ještě nemáš, založ si Grunex účet.
  3. Klikni na svůj profilový obrázek v pravém horním rohu stránky a vyber možnost "založit tým"
  4. Pozvi do týmu své kamarády (Rocket League hrajeme ve formátu 3v3 a World of Tanks 5v5).
  5. Vyber turnaje, kterých se chceš zúčastnit a přihlas svůj tým na turnajové kartě.
  6. Nezapomeň, že každý turnaj má stanovené období pro tzv. "check-in." V tomto období musíš svoji účast v turnaji ještě jednou potvrdit, abychom věděli, že jsi připraven turnaj odehrát. Check-in se spouští většinou pár hodin před začátkem turnaje.

Turnaj jako takový není žádným způsobem propojený se společností Kingston. Jeho organizace, vyhodnocení, a další podmínky jsou pouze v kompetenci pořadatele, kterým je herní portál Grunex.com. Viz Pravidla turnaje.