Reklama

Vyladěný herní arzenál

Vychutnej si hraní her v naprostém pohodlí díky moderně navrženým a speciálně ergonomicky tvarovaným židlím CZC.Gaming Bastion.

CZC.Gaming Bastion

Kvalita, jak má být

Lehký kovový rám židle je základnou, která zaručuje pevnou stabilitu. Je doplněn o pětiramenný kříž s kvalitními pogumovanými kolečky, která jsou tichá, pevná a bezpečná. Jejich výška je 60 mm.

Komfortní volba

Židle kromě skvělé ergonomie může nabídnout potah z vysoce kvalitní a odolné látky, která se snadno udržuje a velmi dobře čistí. Dalšími výhodami jsou nastavitelná výška sedáku, područky s měkkým povrchem v karbonovém designu. Područky lze nastavit do všech čtyř stran i výškově. To vše doplněno semišovými polštářky s paměťovou pěnou v bederní oblasti a pod hlavou . Skvělou doplňkovou výbavou je pak možnost naklopení sedadla až do úhlu 165°.

Klíčové vlastnosti

Moderní ergonomická židle s kovovým rámem i křížem. Potah z kvalitní a pevné látky se semišovými detaily. Nastavitelná výška sedáku. Naklápěcí opěradlo až do 165°. 4D područky s karbonovým designem. Polštářek pod hlavou a v bederní oblasti. Nosnost až 160 kg.

Prohlídni si Bastion CZC.cz

Další příslušenství CZC.Gaming

Hellhound

CZC.Gaming Hellhound jsou vychytaná herní sluchátka skvělá pro PC, PS5, Xbox Series i Nintendo Switch ve stylovém černo-červeném provedení s rozsahem 20 Hz až 20 kHz. Jsou vybavena praktickým nastavitelným mikrofonem, takže je vždy zajištěn velmi kvalitní přenos zvuku, který vám umožní při hraní her mluvit jasně a bez zkreslení. Sluchátka pomocí 53 mm měničů dokážou velmi přesně reprodukovat vaši oblíbenou hudbu, filmy nebo herní zážitky. Navíc přichází v bohatém balení, kde najdete také pouzdro na přenášení, náhradní náušníky, rozdvojku na 2x 3.5mm jack a redukci z 3.5mm jacku na USB Type-A. Díky tomu jsou sluchátka plně připravená a nemusíte k nim nic dokupovat!

Shapeshifter

Bezdrátová herní myš CZC.Gaming Shapeshifter, kterou lze připojit i přes kabel, ve svém nitru ukrývá optický senzor PixArt PAW3335 s rozlišením až 16 000 DPI. Milovníky RGB potěší konfigurovatelné podsvícení, hračičky zase 6 programovatelných tlačítek. Shapeshifter své jméno nenese pro nic za nic, nabízí vám hned několik možností uzpůsobení svého vzhledu, hmotnosti i připojení. Zvládne být připojen drátově i bezdrátově, zvolit si můžete z černé a bílé barvy krytů a zadní kryt můžete mít maximálně odlehčený děrovaný, nebo tradičnější plný. Děrovaný design je obzvláště výhodný, nebudou se vám tolik potit ruce a nemusíte se bát ani údržby, případný nepořádek lze totiž snadno vyfoukat. K tomuto produktu lze také dokoupit kryty dalších barev.