Reklama

Grunex PUBG Masters

Nový rok, nové výzvy! Grunex PUBG Masters tě tentokrát dostane mezi profíky. Jarní sezona nabídne pořádnou nálož turnajů vysílaných na Spajkkově twitch kanáleprizepool 100 000 Kč a vstupenku do Evropy.

Významnými partnery třetí sezony Grunex PUBG Masters jsou herní monitory LG UltraGearSteelSeriesCZC.Gaming a Lenovo Legion.

Vstupenka mezi profíky

Nejlepší tým Grunex Masters si to namíří rovnou do Evropy. Díky unikátní vstupence přímo do evropské PCS Europe West přeskočí vítěz Grunex Masters standardní otevřené kvalifikace pro masu týmů a zapojí se přímo do oficiální esportové PUBG struktury, ze které se může probojovat dokonce až na samotný světový vrchol - PUBG Global Championship.

Turnajem tě provede Spajkk na svém twitch kanále

Všechny turnaje, včetně kvalifikací, můžeš sledovat živě u Spajkka! Právě Spajkk a Divine tě provedou celým Grunex Masters a to od samotných kvalifikací až po velké Grand Finále.

Baví tě streamy ze studia? Přidáváme další!

Původní dva finálové dny se mění ve třídenní Grand Finále. Zápasy nabité tou nejlepší akcí u nás ti nabídneme z Grunex studia!

Jak se zúčastnit Grunex PUBG Masters?

Možností naskočit do kvalifikace Grunex Masters budeš mít hned 6. Ale pozor! V kvalifikacích je vždy třeba nasbírat co nejvíce bodů do kvalifikačního žebříčku, čím více kvalifikací se zúčastníš, tím větší máš teoretickou šanci na postup. Kvalifikace budou rozděleny do dvou po sobě jdoucích cyklů - STAGE I a STAGE II. Každý cyklus obsahuje tři kvalifikační dny. Nejlepších 16 týmů z kvalifikačních dnů daného cyklu postupují do dvoudenního finále. Tam se utkají o 8 míst v Grand Finále.

STAGE I - rozpis kvalifikací

Žebříček

STAGE II - rozpis kvalifikací

Formát turnaje

STAGE I a II - kvalifikace

Každá STAGE obsahuje 3 otevřené kvalifikace, ve kterých týmy sbírají body do žebříčku. Nejlepších 16 týmů z kvalifikačního žebříčku postoupí do finále dané STAGE. Všechny kvalifikační zápasy se odehrají formátem BO5.

STAGE I a II - finále

Finále každé STAGE je dvoudenní a utká se zde 16 nejlepších týmů z kvalifikačního žebříčku. Každý hrací den se bude hrát 5 zápasů, v každém STAGE finále nás tedy čeká celkem 10 zápasů, kde se týmy budou snažit umístit mezi nejlepší osmičkou, což jim zajistí postup do Grand Finále.

Grand Finále

Do třídenního Grand Finále Grunex Masters se probojuje celkem 16 týmů. Tato místa si vyslouží nejlepších 8 týmů ze STAGE I, zbylých 8 týmů vzejde ze STAGE II. Každý den se odehraje 6 zápasů, dohromady budou týmy v Grand Finále bojovat v 18 zápasech. Nejlepší čtyři týmy si rozdělí prizemoney, vítěz navíc obdrží PCS Europe West Wildcard slot.

This competition is not in any way affiliated with Krafton, Inc.