Reklama

Vítězství se SteelSeries

Vítězství je vše. Od roku 2001 vyhráli profesionální hráči s produkty SteelSeries více finančních odměn než s jakoukoli jinou značkou.

Herní myši SteelSeries

Prime, Prime+, Prime Wireless

Řada SteelSeries Prime staví na 20 letech inovací a pokračuje v získaném renomé kvalitní značky profesionálního esportového příslušenství. K dispozici jsou tři varianty: Prime, Prime+ a Prime Wireless.

Každá myš ze série Prime vybavena revolučními optickými magnetickými spínači, které jsou zkonstruovány tak, aby vydržely 5× déle než tlačítka u ostatních myší. Spínače nesoucí název Prestige nabízí extrémní rychlost aktivace a umožnují tak hráčům získat výhodu nad protivníkem. Jejich magnetické jádro bylo navrženo pro konzistentní a jasně citelné kliknutí. Zároveň je zárukou stejného pocitu ze stisknutí i po 100 milionech kliknutí.

Herní myši SteelSeries koupíš na CZC.cz


Herní headsety SteelSeries

Arctis Prime

Herní headset SteelSeries Arctis Prime, na jehož vývoji se podíleli úspěšní profesionální hráči, využívá zcela nové koženkové náušníky eliminující ruchy z vnějšího prostředí. Jeho pokročilé zvukové měniče přináší maximální úroveň detailů pro hraní na nejvyšší úrovni a certifikovaný CleartCast mikrofon potlačuje okolní hluk pro čistý a přirozený hlas. Na jednom z náušníku je k dispozici ovládání hlasitosti, resp. možnost ztlumit mikrofon, stejně jako konektor pro připojení odnímatelného kabelu s 3,5mm jack konektorem.

Tento a další herní headsety SteelSeries koupíš na CZC.cz


Herní klávesnice SteelSeries

Apex Pro

Mechanická herní klávesnice SteelSeries Apex Pro s opravdu pevnou hliníkovou konstrukcí, nastavitelnými mechanickými spínači OmniPoint, RGB podsvícením kláves a optimalizovaným herním výkonem posune váš herní projev na novou úroveň.

Herní klávesnice SteelSeries koupíš na CZC.cz


 

K vítězství ti pomůže herní příslušenství SteelSeries