Samsung SSD disky
Reklama

Samsung SSD disky

Ultimátní PROfesionál

Získejte maximální výkon s rozhraním PCIe 4.0 a zažijte ultra stabilní přenos a ukládání souborů ve špičkových rychlostech. Pokročilá kontrola teploty řadiče přináší nevšední efektivitu při zachování vysokých rychlostí čtení i zápisu pro maximální požitek z vaší práce i gamingu.

Využijte rozhraní PCIe 4.0 na maximum

990 PRO přináší rychlosti, které budete milovat. Oproti 980 PRO dosahuje 40% nárůstu v sekvenčním čtení a 55% v sekvenčním zápisu. Výsledkem jsou vysoké hodnoty 1550K a 1400K IOPS či 7 450 a 6 900 MB/s v rámci sekvenčního čtení a zápisu, což se blíží maximálním teoretickým rychlostem samotného rozhraní PCIe 4.0. Oblíbené herní tituly, výsledky datové analýzy, editovaná videa i 3D modely tak budou načteny, než řeknete SSD.

Průlomová energetická efektivita

Spolehněte se na vyšší výkon při nižší spotřebě. Vylepšený design a z něj vyplývající o 50 % vyšší efektivita na jednotku výkonu při srovnání s 980 PRO značí, že disk dokáže naplno využít potenciálu rozhraní PCIe 4.0, aniž byste museli řešit vysoký příkon a z toho vyplývající rychle rostoucí teploty nebo účty za elektrickou energii.

 

Chytrý systém odvodu tepla

 

Ultra výkon si zaslouží ultra chlazení. A přesně o to se postará vestavěný chladič, který ochrání disk před možným přehříváním, jež by mohlo mít nežádoucí vliv jak na přenosovou rychlost, tak i životnost disku. Výsledkem bude stabilní chod a minimální hluk ventilátorů i během náročného gamingu. Maximálně tenké provedení chladiče je navíc zcela kompatibilní s herními konzolemi PlayStation 5, stolními PC, laptopy a dalšími zařízeními, podporujícími velikostní standard PCI-SIG D8.

Tvůrce šampionů

Dopřejte si ten nejlepší herní zážitek s 55% vylepšením náhodného výkonu, umožňujícím rychlejší načítání a maximální uvěřitelnost všech vašich her na platformě PlayStation 5 a dále plnou podporu technologie DirectStorage u vybraných PC titulů. Futuristický design chladiče navíc dodá potřebný styl – nyní dokonce s RGB podsvícením.

 

 

Software Samsung Magician

 

Odemkněte plný potenciál jednotky 990 PRO s intuitivními a zároveň pokročilými optimalizačními nástroji Samsung Magician. Monitorujte stav disku, laďte výkon, chraňte cenná data a získávejte důležité aktualizace pomocí softwaru Magician, který se postará o to, abyste ze svého SSD vždy získali jen to nejlepší.

 

 

Světová jednička na poli pamětí typu flash

 

Zažijte špičkový výkon a spolehlivost, které můžete získat pouze od světové značky číslo jedna mezi paměťovými disky již od roku 2003. Veškerý firmware a komponenty včetně světově uznávaných DRAM a NAND od společnosti Samsung jsou vyráběny interně, což zajišťuje komplexní integraci kvality, které můžete důvěřovat.

Zdroj: Údaje OMDIA z let 2003 – 2021: Tržní podíl dodavatelů NAND na trhu.Specifikace

*Nejvyšší teoretická hodnota sekvenčního čtení rozhraní PCIe 4.0 je 8 000 MB/s - 990 PRO ve třetím kvartálu roku 2022 dosahuje až 7 450 MB/s.
*Výkon sekvenčního a náhodného zápisu byl měřen s aktivovanou technologií Intelligent TurboWrite. Ta funguje pouze v rámci určité velikosti přenosu dat. Výkon se může v závislosti na použitém firmware SSD, hardwaru, konfiguraci systému a působením dalších faktorů lišit. Podrobné informace vám poskytne místní servisní středisko. *Konfigurace testovacího systému: 8ádrový procesor AMD Ryzen 7 5800X na frekvenci 3,8 GHz, DDR4 3600 MHz 16 GB×2 (PC4-25600 OC), OS-Windows 10 Pro 64bit, Čipset ASRock-X570 Taichi. *Pokud chcete maximalizovat výkon 990 PRO, zkontrolujte, zda váš systém podporuje rozhraní PCIe 4.0 na webových stránkách výrobců Intel či AMD. *4TB varianta bude dostupná v průběhu roku 2023.
*Sekvenční Čtení/Zápis 980 PRO: 1 129 / 877 MB/Watt, Sekvenční Čtení/Zápis 990 PRO - 1 380 / 1 319 MB/Watt. Na základě interního testování modelu o kapacitě 1 TB.
*Technologie DirectStorage od firmy Microsoft umožní mnohem rychlejší načítání všech her využitím ultra vysokých rychlostí moderních NVMe SSD disků v řádech GB/s.*Výsledky založeny na porovnání s diskem Samsung 980 PRO.