Reklama

Grunex Challenge 2023

Vše začalo v roce 2020, kdy se na Grunexu objevily první turnaje, v tu dobu ve zbrusu nové hře Valorant. Od té doby uspořádal Grunex přes 15 turnajových sérií s více jak 70 jednotlivými turnaji a z toho tři vlajkové série pod hlavičkou Grunex Challenge (dříve Grunex Masters).

Dodnes Grunex turnaje ve Valorantu drží rekord v nejvyšším počtu registrovaných týmů a hráčů v českém kompetitivním turnaji. Také v roce 2023 se Grunex aktivně podílí na rozvoji domácí Valorant komunity prostřednictvím vysíláním těch největších evropských a světových turnajů v českém jazyce. Jsme moc rádi, že se zbrusu novým webem a turnajovou platformou můžeme společně s komunitou na tyto aktivity navázat v pořadí již čtvrtým ročníkem největšího českého turnaje ve hře Valorant. Registrace do Grunex Challenge jsou právě otevřené.

Skupinová část

Play-off

Prizemoney

Celkové prizemoney Grunex Challenge čítá 55 tisíc korun. První tým si odnese největší podíl a z celkového koláče si ukrojí 35 000 korun. Tým na druhém místě čeká odměna v podobě 15 000 korun a třetí tým v pořadí si odnese 5 000 korun.

Sleduj živě a vyhraj parádní ceny

Veškerou akci od kvalifikací až po samotné finále můžeš sledovat na twitch kanále Grunexu za doprovodu komentáře TIXIho a Jardy. Společně se streamery jsme si připravili také několik komunitních watchparties. Kdo bude turnaj živě vysílat s námi se dozvíš už teď na našem Instagramu.

Energii na měsíc můžeš vyhrát i během sledování livestreamů. Losování na streamu budeme vyhlašovat náhodně, takže je důležité být ve správný čas na správném místě.

Tipovačka výsledků bude již tradičně probíhat na našem komunitním discordu, kde za správné tipy můžeš vyhrát skvělé ceny od herních periferií, přes herní měnu do Valorantu až po energii od Red Bull.