Herní mašiny Lenovo Legion
Reklama

Herní mašiny Lenovo Legion

Notebooky řady Pro

Nejvýkonnější herní notebooky poháněné umělou inteligencí

Užijte si výkon připravený pro eSporty s notebooky Legion řady Pro. Lenovo AI Engine + poháněný čipem LA pomůže zajistit každé vítězství ve hře a překvapí konkurenci. Tato zařízení jsou nabitá spoustou výpočetního a grafického výkonu pro hráče, kteří hrají na nejvyšších úrovních a vyhrávají i ty nejnáročnější herní bitvy.

>> ZOBRAZIT NOTEBOOKY ŘADY PRO <<

Vysoký výkon pro perfektní hraní her

Dosáhněte vítězství s notebooky vyladěnými umělou inteligencí pro vášnivé hráče, kteří chtějí porazit konkurenci. Herní notebooky Legion Pro se mohou pochlubit nejnovějšími dostupnými mobilními procesory a také grafikou NVIDIA® GeForce RTX™ 40. K dispozici jsou také funkce, které vám poskytují rozhodující výhodu, jako jsou klávesnice Legion TrueStrike, čtyřzónové nebo RGB podsvícení jednotlivých kláves prostřednictvím Legion Spectrum a další.

Ohromující obraz

Velké 16" displeje s rozlišením WXQGA a Lenovo PureSight s variabilními obnovovacími frekvencemi se přizpůsobí tak, aby vám umožnily porazit protivníky nebo optimalizovat výdrž baterie. Užijete si také miliony barev v brilantním podání HDR. S Nahimic® Audio od SteelSeries pro 3D zvuk uslyšíte každý detail a Tobii Horizon sleduje pohyby vašich očí a hlavy pro ještě intuitivnější hraní.

Skvěle chlazený během her

Notebooky Legion Pro využívají nejlepší technologii chlazení ve své třídě prostřednictvím Legion Coldfront 5.0, našeho dosud nejpokročilejšího chladicího systému, s tenčími lopatkami ventilátoru, většími přívody a dalšími funkcemi. Lenovo AI+ navíc využívá strojové učení pro vyšší FPS a celkový výkon, který se postupem času zvyšuje.