Reklama

Superfinále - souboj komunit

Důležité oznámení: Superfinále - souboj komunit se uskuteční v náhradním termínu z důvodu zavedených opatření v souvislosti s COVID-19. Budeme vás dále informovat. Děkujeme za pochopení.


Dvě komunity, dva sporty, dvě odlišné konzolové hry a jedna velká rivalita. Tak by se dal popsat vztah gamerů dvou her simulující reálné sporty. Fotbalové hry FIFA a titulu NHL z prostředí ledního hokeje. V Big Shock! Superfinále to konečně rozsekneme! Sleduj živé vysílání Superfinále už 25. října od 15:00 na twitch.tv/czctv a podpoř svoji komunitu.

Chceš se Superfinále zúčastnit spolu s profesionálními gamery a známými osobnostmi? Není problém, stačí se jen zaregistrovat do Big Shock! Turnaje ve hře FIFA nebo NHL.

Připoj se k hvězdám z řad profi gamerů

Výzvu přijali i ti nejpovolanější z povolaných. Ambasadorem FIFA komunity a dalším účastníkem Superfinále za FIFA komunitu bude Mistr České a Slovenské republiky z roku 2019, populární streamer a esportový hráč AC Sparta Praha Jan "TheJohny" Hradil.

Na opačnou stranu hrací plochy usedne taktéž dobře známý streamer a esportová hvězda brněnské Komety Roman "Blade" Pilný.

Ambasadora každé hry doplní v Superfinále vždy vítěz Grand Finále Big Shock! Turnaje a také vodní slalomářka Tereza Fišerová a rapper Refew.

Zástupci FIFA komunity

 1. Jan "TheJohny" Hradil
 2. Vítěz Grand Finále Big Shock! Turnaje ve FIFA
 3. Vodní slalomářka Tereza Fišerová

Zástupci NHL komunity

 1. Roman "Blade" Pilný
 2. Vítěz Grand Finále Big Shock! Turnaje v NHL
 3. Rapper Refew

Superfinálové disciplíny potrápí i ty nejzkušenější gamery

Oba týmy se mohou těšit na pořádnou zkoušku ohněm! V Superfinále prověříme nejen jejich dovednosti s ovladačem, dojde také na myš a klávesnici. V živém vysílání se naši zástupci představí v následujících disciplínách:

 • Zápas ve FIFA
 • Zápas NHL
 • Závod v GT Sport
 • Zápas v Rocket League
 • Souboj ve FallGuys

Každý tým obdrží za vyhranou disciplínu jeden bod.

Sleduj Superfinále živě na twitch.tv/czctv

Tohle všechno a mnohem víc ti nabídneme 25. října od 15:00 v živém přenosu na twitch.tv/czctv. Přijď podpořit svoji komunitu!