Reklama

Big Shock! Turnaj 2020

Velká Big Shock! soutěž pro gamery a společně s ní také Big Shock! Turnaj ve hrách FIFA a NHL o 100 000 Kč je zde! Kupuj 4PACK, odtrhni víčko, zadej unikátní kód přímo na stránkách Big Shock! a vygeneruj si vstupenky do FIFA a NHL kvalifikací.

Big Shock! Turnaj ve FIFA a NHL

Ve hře FIFA i NHL je vypsáno celkem pět kvalifikačních turnajů, do kterých se může zapojit úplně každý, kdo vlastní Playstation 4, jednu z her FIFA 20 nebo NHL 20 a předplacenou službu pro online hraní Playstation+.

Jak se registrovat?

Veškeré informace o registraci, kvalifikačním žebříčku a průběhu turnajů najdeš na informační stránce pro turnaj ve hře FIFA a NHL.

Grand Finále

Big Shock! Turnaj v každé hře vyvrcholí velkolepým Grand Finálovým kláním, které započne už 24. října od 13:00 v profesionálním esport studiu a bude vysílané živě na twitch.tv/czctv. Síly zde poměří nejlepší čtyři gameři z kvalifikací a poperou se o parádní prizepool v celkové hodnotě neuvěřitelných 100 000 Kč!

Super Finále

Superfinále - souboj komunit se uskuteční v náhradním termínu z důvodu zavedených opatření v souvislosti s COVID-19. Budeme vás dále informovat. Děkujeme za pochopení.