Reklama

NHL

Důležité oznámení: Grandfinále se odehraje online z důvodu zavedených opatření v souvislosti s COVID-19. Děkujeme za pochopení.


Big Shock! tě zve na zkoušku, která tu ještě nebyla! Otevři si svůj Big Shock!, zadej unikátní kód z víčka na Big Shock! gaming webu a vygeneruj si vstupenku do turnaje v NHL 20. Nejprve budeš muset prorazit v konkurenci desítek NHL hráčů a nasbírat co nejvíce bodů v kvalifikačním žebříčku. Potom se v Grand Finále postavíš těm nejlepším o lákavé finanční odměny a na závěr tě čeká nejtěžší úkol. Společně s Romanem "Blade" Pilným se staneš zástupcem NHL komunity v nelítostném Superfinále.

Všechny turnaje se odehrají v režimu "on-line versus" ve hře NHL 20 na Playstation 4. Každý zápas se hraje formátem BO3 - tedy na dva vítězné zápasy. Je zakázáno hrát za týmy z "NHL ALUMNI ASSOCIATION", "BÝVALÍ HRÁČI Z NHL","TALENTI", "MEZINÁRODNÍ", a All Stars týmy z NHL.

Kup 4PACK, vygeneruj turnajový PIN a registruj se!

Registrace do Big Shock! Turnaje ve hře NHL 20 jsou otevřeny! Zajímá tě, jak se registrovat? Nejprve je potřeba založit si Grunex účet na našem webu (je to zdarma a zabere to pár sekund) a přidat jméno ze hry do svého Grunex profilu.

Následně je důležité mít připravený svůj Big Shock!, najít unikátní kód pod víčkem a zadat kód na webu Big Shock! gaming. Ten ti vygeneruje tvůj unikátní turnajový PIN, pomocí kterého se můžeš registrovat do jedné z kvalifikací níže.  

Kompletní pravidla turnajů najdeš ZDE.

Video s postupem registrace si pro vás připravil zkušený komentátor a hráč NHL Ondřej "Lelek" Kvarda.

Sbírej body do žebříčku a postup do Grand Finále

Nejlepší čtyři hráči z kvalifikačního žebříčku se mohou těšit na postup do Grand Finále, které se už 24. října od 13:00 odehraje v profesionálním Grunex esport studiu a bude živě vysílané na twitch.tv/czctv. Body do žebříčku sbíráš z jednotlivých kvalifikací (#1-#5) dle následujícího klíče:

 • 1. místo: 12b
 • 2. místo: 10b
 • 3. místo: 8b
 • 4. místo: 6b
 • TOP 8:  4b
 • TOP 16: 2b
 • TOP 32: 1b

Celý žebříček najdeš ZDE.

V Grand Finále tě čeká bohatý prizepool

Ty nejlepší výkony v Grand Finále budou samozřejmě oceněny lákavými prizemoney. Na 4 nejlepší hráče z kvalifikačního žebříčku čeká v offline Grand Finále finanční odměna v celkové výši 50 000 Kč!

 • 1. místo: 25 000 Kč
 • 2. místo: 15 000 Kč
 • 3. místo: 7 000 Kč
 • 4. místo: 3 000 Kč

Reprezentuj NHL komunitu v Superfinále

Spor, který se mezi konzolovými hráči táhne už dlouhá léta - FIFA nebo NHL? Přesně ten teď můžeš rozseknout právě ty! Pokud se staneš vítězem Grand Finále Big Shock! Turnaje v NHL, čeká tě ještě jedna zkouška. Budeš to totiž právě ty, kdo bude hájit čest česko-slovenských hráčů NHL v Souboji Komunit. Ale neboj, nebudeš v tom sám. Přidá se k tobě ostrostřelec, streamer a esportový hráč brněnské Komety Brno Roman "Blade" Pilný.

Společně se postavíte v nejrůznějších disciplínách domácí komunitě hry FIFA 20, kterou bude reprezentovat vítěz Grand Finále Big Shock! Turnaje ve FIFA 20, známý streamer a hráč AC Sparta esports Jan "TheJohny" Hradil. V jakých disciplínách se účastníci Superfinále utkají se dozvíš ZDE.