SteelSeries odhaluje nové bezdrátové headsety Arctis 7+ a Arctis 7P+
Hardware Článek SteelSeries odhaluje nové bezdrátové headsety Arctis 7+ a Arctis 7P+

SteelSeries odhaluje nové bezdrátové headsety Arctis 7+ a Arctis 7P+

David Jiránek

David Jiránek

1. 11. 2021 22:51

Přirozený vývoj a aktivní iniciativa hráčů přináší vylepšení hojně oceňovaných herních headsetů

Zvolte nejlepší hry roku 2023 a vyhrajte řadu cen

Zvolte nejlepší hry roku 2023 a vyhrajte řadu cen

S partnerem Samsung SSD přinášíme velkou čtenářskou anketu. Za svůj hlas pro nejlepší hru můžete získat řadu cen včetně…

1. 12. 2023 10:00
Reklama

Nejnovější modely SteelSeries Arctis 7+ a Arctis 7P+ přinášejí funkce, které si vyžádali sami hráči. SteelSeries vyslechla jejich požadavky a prodloužila výdrž baterie na více než 30 hodin a zároveň přidala funkci rychlého nabíjení, kde pouhých 15 minut znamená 3 hodiny hraní. Nově lze headset připojit přes USB-C a hrát a nabíjet zároveň na většině platforem.

SteelSeries Arctis 7+ Wireless

Sluchátka navržena pro multiplatformní kompatibilitu s různými systémy jako jsou počítače, PlayStation, Mac, Android, Switch a Oculus Quest 2. Využívají bezztrátový bezdrátový přenos zvuku přes 2,4 GHz síť a to s velmi nízkou latencí, kdy pro spojení je využíván kompaktní USB-C adaptér. Hráče udrží ve hře 30hodinová výdrž baterie a snadné ovládání přímo na náušnících včetně funkce ChatMix pro úpravu poměru hlasitosti hry vs. komunikační aplikace.

Sluchátka vlastní pevný ocelový rám a flexibilní elastický hlavový most podobný pásce na lyžařských brýlích pro maximální komfort i při dlouhých herních seancích. K dispozici je hráčům také výsuvný ClearCast mikrofon s certifikací Discord, který využívá oboustranné charakteristiky pro potlačení okolního hluku a čistotu hlasu. Je vybaven LED indikací ztlumení.

SteelSeries Arctis 7P+ Wireless

Headset vyhotovený speciálně pro špičkový 3D zvuk na PlayStation 5 a PlayStation 4 při zachování kompatibility i s dalšími systémy, jako současně uvedený model Arctis 7+. Ke všem jeho vlastnostem přidává také tzv. funkci „sidetone“ tedy možnost odposlechu vlastního hlasu z mikrofonu ve sluchátkách.

 

SteelSeries odhaluje nové bezdrátové headsety Arctis 7+ a Arctis 7P+

 

Aplikace Sonar

K příležitosti uvedení bezdrátových headsetů představuje SteelSeries předběžnou verzi aplikace Sonar. Zcela nový zvukový software pro detailní nastavení zvuku na počítačích nabízí nastavení ChatMixu, 7.1 virtuálního prostorového zvuku či dalších funkcí, které budou oficiálně představeny spolu s aplikací v roce 2022.

Aplikace Sonar se stane součástí ekosystému SteelSeries GG, kde lze najít např. „Moments“ umožňující nahrávat, upravovat a sdílet nejlepší momenty ze hry na různých sociálních sítích a také dobře známou „Engine“ aplikaci pro správu všech SteelSeries periferií.

Dostupnost

SteelSeries Arctis 7+ Wireless v černé verzi je nyní celosvětově k dispozici za 199,99 euro včetně dopravy prostřednictvím webu SteelSeries.com nebo u vybraných lokálních prodejců.

SteelSeries Arctis 7P+ Wireless v černé a bílé variantě je nyní celosvětově k dispozici za 199,99 euro včetně dopravy prostřednictvím webu SteelSeries.com nebo u vybraných lokálních prodejců.

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Reklama
Reklama