Hráčka CS:GO byla obviněna z rasismu, v týmu vydržela pouhé dva dny
i Zdroj: GamerLegion
Esport CS:GO Článek Hráčka CS:GO byla obviněna z rasismu, v týmu vydržela pouhé dva dny

Hráčka CS:GO byla obviněna z rasismu, v týmu vydržela pouhé dva dny

Dominika Hudcová

Dominika Hudcová

27. 9. 2023 16:30

Radostné zprávy si hráčka Chloe „KittyTM“ Geaney neměla možnost vychutnat příliš dlouho. Organizace se od ní po 2 dnech od podepsání smlouvy distancovala. Na povrch totiž vyšly urážlivé zprávy a konverzace, kde je chování dvoudenní hráčky hrající za GamerLegion nepřípustné.

Zvolte nejlepší hry roku 2023 a vyhrajte řadu cen

Zvolte nejlepší hry roku 2023 a vyhrajte řadu cen

S partnerem Samsung SSD přinášíme velkou čtenářskou anketu. Za svůj hlas pro nejlepší hru můžete získat řadu cen včetně…

1. 12. 2023 10:00
Reklama

Německá esportová organizace GamerLegion před pár dny přivítala novou hráčku do svého ženského týmu. Posilou měla být Irka Chloe Geaney, která hraje Counter-Strike: Global Offensive pod přezdívkou KittyTM. Organizace však rychle vycouvala a pouhé 2 dny po podepsání smlouvy od přijetí odstoupila.

Po přijetí hráčky se totiž na platformě X (původně Twitter) objevilo mnoho příspěvků s konverzacemi, kde se KittyTM vyjadřuje opravdu neomluvitelně. V jejích zprávách se vyskytují výhružky, rasismus a další odporné vyjadřování. Snímky jejích zpráv jsou dostupné z mnoha platforem. Hráčka se totiž ostře vyjadřovala nejen na Discordu, ale i ve hře či na platformě FACE IT.

Organizace se omluvila a KittyTM ze sestavy týmu Let Her Cook ihned vyřadila a to i přesto, že jsou uprostřed sezóny ESL Impact, jediné ženské CS:GO soutěže. Nyní tak mají pouze 4 hráčky a náhradu budou muset najít do 27. září, kdy je čeká zápas proti týmu NAVI Javelins.

Reklama
Reklama

Související články

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Reklama
Reklama