G2 pokračují cestu do Kolína, ani Astralis je nezastavili!
i Zdroj: Photo Credit: Viola Schuldner, ESL FACEIT Group
Esport CS2 Článek G2 pokračují cestu do Kolína, ani Astralis je nezastavili!

G2 pokračují cestu do Kolína, ani Astralis je nezastavili!

Pavla Doušová

Pavla Doušová

Platformy Windows PC

Co vypadalo jako rychlý a jednostranný zápas pro G2 se zvrhlo v souboj na třech mapách. Co se stalo, aby se Astralis proti nově sestaveným G2 neudrželi?

Odměníme každého! Vyplňte komunitní průzkum a získejte luxusní ceny

Odměníme každého! Vyplňte komunitní průzkum a získejte luxusní ceny

Kdo jste, na čem a co hrajete, jaký obsah konzumujete a jaký vztah máte k AI? Věnujte nám pár minut a jako dárek za vyplnění získáte slevu na nákup a šanci získat také další luxusní ceny.

Reklama

Jak jsme již mohli vidět proti Spirit, G2 jsou po změnách v sestavě dravější než kdy před tím. Oba noví členové mají velmi rozdílný styl od jejich předchůdců, hlavně pak agresivně hrající Mario “malbsMd” Samayoa, jemuž předcházel pasivnější Nemanja “nexa” Isaković.

V Astralis se v poslední době mnoho nedělo, jejich nejnovějším přírůstkem je Alexander “br0” Bro, který se k nim přidal před pěti měsíci a přišel z Monte.

První mapa drtivou většinu diváků navnadila na svižný zápas, kdy se Astralis podařilo vyhrát na vlastním výběru, kterým byl Dust2, pouze jedno kolo. Tomu předcházelo osm vyhraných G2 a žádný další bod si Astralis připsat nedokázali.

G2 si vybrali Mirage, oblíbenou mapu jejich mladého AWPera. Tam se zbortila iluze o rychlé hře, protože v druhém poločase Astralis absolutně převálcovali G2, srovnali jejich vedení z poloviny první a ještě o tři body mapu vyhráli.

Šlo se tak na rozhodující Ancient, na kterém se G2 v poslední době hojně daří a oproti Astralis tak v posledním čtvrt roce na Ancientu vedou. Také to tak vypadalo. Forma z Mirage se najednou z Astralis vytratila. V první půlce, na counter-teroristické straně, se Dánům podařilo získat tři body a tam také skončili.

Pro historicky velmi úspěšný dánský tým je toto velké zklamání, protože vypadli z IEM Cologne pro tento rok a nedostanou se tak potřetí v řadě do semifinále, kde vypadli pokaždé od roku 2021. Naopak G2 jsou stále ve hře o čtvrtfinále, jejich poslední rozhodující zápas s paiN bude v úterý od 15:45.


Reklama
Reklama

Související články

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Reklama
Reklama
Reklama