Do předplatného Xbox Game Pass přibyly dvě nové hry. Oba tituly jsou simulátory a zhostíte se buď hasiče nebo policisty.
Odměníme každého! Vyplňte komunitní průzkum a získejte luxusní ceny
Kdo jste, na čem a co hrajete, jaký obsah konzumujete a jaký vztah máte k AI? Věnujte nám pár minut a jako dárek za vyplnění získáte slevu na nákup a šanci získat také další luxusní ceny.
Xbox Game Pass je jedna z nejoblíbenějších služeb, v rámci které si můžete zahrát stovky her. Microsoft každý měsíc přidává nové kousky a nyní do předplatného míří dva povedené tituly.
Obě novinky nadchnou především fanoušky simulátorů, jelikož do Game Passu míří Firefighting Simulator: The Squad, ve kterém se ocitnete v kůži amerického hasiče. Dokonce na to nemusíte být ani sami, jelikož hra podporuje co-op až pro tři hráče.
Druhou novinkou je Police Simulator: Patrol Officers. Jak z názvu vyplývá, zde se zhostíte role policisty a budete řešit vše od pokut za parkování, dopravních nehod až po nahánění zločinců po celém městě. Stejně jako předchozí titul, i tento si můžete zahrát v co-op módu.
Oba tituly jsou k dispozici již nyní a můžete si je zahrát ve většině úrovní předplatného, s výjimkou nejlevnějšího Game Passu Core.