Diablo IV má pravidelně dostávat velké příběhové aktualizace
Gaming Diablo IV Článek Diablo IV má pravidelně dostávat velké příběhové aktualizace

Diablo IV má pravidelně dostávat velké příběhové aktualizace

Josef Ventrča

Josef Ventrča

12. 4. 2023 09:18

Blizzard slibuje bohatou nálož s novým herním obsahem každé tři měsíce.

Reklama

Magazín Game Informer ve svém nejnovějším vydání napsal v článku o očekávaném akčním RPG Diablo IV, že hra dostane každé tři měsíce nové příběhové linie. Konkrétně jim to v rozhovoru sdělil zástupce režiséra čtvrtého Diabla Joe Piepiora.

Ten se sice zdráhal použít upřesňující slovo „rozšíření“, ale pověděl, že čtvrtletní updaty budou sestávat z dodatečného dějového obsahu, který představí i nové mechaniky a funkce. Aktualizace budou navíc doprovázeny novým sezónním battle passem dostupným v bezplatné i prémiové podobě. Společnost Blizzard již dříve potvrdila, že první sezóna hry nezačne rovnou vydáním Diabla IV, ale k zahájení dojde někdy později.

Co nás čeká v endgame fázi?

Blizzard nedávno taky pomocí vývojářského videa nabídl více informací o tom, jak přesně bude vypadat endgame hry. Nightmare dungeony spolu s oblastmi v otevřeném světě zvanými Helltides budou tvořit většinu koncového zážitku. Tyto instance budou představovat složitější, smíšené verze více než sta dungeonů, které budou v Diablu IV dostupné od vydání, přičemž různé přídavky zvýší jejich znovuhratelnost.

Na tyto informace pak článek v magazínu Game Informer navázal. Tvůrci odhalili, co budou muset hráči překonat v Nightmare dungeonech. Po aktivaci pilíře budou pronásledováni neustálými nepřemožitelnými blesky po celé oblasti. Taky bude dostupný druhý sloup vytvářející stín, jenž jim zakryje výhled a přivolá další nepřátele.

Vývojáři taky promluvili o Helltide úrovních. Ty se mohou objevovat ve více oblastech na mapě najednou a potrvají po omezenou dobu. V jejich zónách se budou pohybovat smrtonosnější nepřátelé, včetně pozměněných a kombinovaných verzí různých bossů. Můžeme se tak těšit na opravdu pekelnou nabídku.

Společnost Blizzard plánuje 20. dubna uspořádat živý přenos zabývající se zpětnou vazbou z nedávno proběhlé bety. Zároveň chce hlouběji seznámit fanoušky s tím, jak budou fungovat endgame systémy Diabla IV, které by mělo vyjít 6. června.

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama