Česká reprezentace hledá své FIFA hráče!
Esport FIFA 20 (PS4) Článek Česká reprezentace hledá své FIFA hráče!

Česká reprezentace hledá své FIFA hráče!

Nicolas Heller

Nicolas Heller

17. 2. 2020 18:13

Reprezentuj svou zemi ve hře FIFA 20 a oblékni národní dres

Reklama

V průběhu února a března proběhne národní kvalifikace ve hře FIFA a to na obou populárních konzolích – Playstation 4 a Xbox One. Na každé platformě hledáme nejlepšího gamera a česká eRepre tak bude mít dva nové reprezentanty ve hře FIFA, kteří budou hájit národní barvy v kvalifikaci na eNations Cup 2020.

A o co se hraje?

  • kontrakt s českou reprezentací
  • finanční bonusy
  • body do Global Series
  • unikátní gamepad a dres eRepre
  • a zejména o možnost stát se prvním českým eReprezentantem ve FIFA!

Chceš reprezentovat českou zemi?

Zapoj se do kvalifikačních bojů a ukaž, že jsi nejlepší. Aby ses mohl zúčastnit, musíš se zaregistrovat zde na webu, abys získal jedinečné eRepre ID, které ti umožní vstup do online turnajů.

Pak už stačí mít 16 let a více, konzoli Sony PlayStation 4 nebo Xbox One a hru FIFA 20. Samozřejmě musíš mít také aktivní službu PS Plus nebo Xbox Live, která umožňuje online hraní.

Českými FIFA eReprezentanty se stanou dva hráči, jeden za každou konzoli, kteří se stanou vítězi velkého offline finále. Do něj se může probojovat úplně každý v rámci otevřených online kvalifikací. Každá platforma (Xbox i PS4) bude mít své 4 online turnaje, ze kterých nejlepší čtyři hráči postoupí právě do finále, které se uskuteční 28-29. března v Praze. Na každé konzoli tak bude 16 nejlepších gamerů bojovat o vítězství a pozici českého eReprezentanta!

Zaregistruj se a hraj

Registruj se na webu erepre.cz, vyber si jednu z kvalifikací a přihlaš se do turnaje. Kvalifikace se uskuteční v těchto termínech vždy od 18:00:

PS4

Xbox One

 

Tak se zaregistruj, zapoj se do online kvalifikace a reprezentuj svou zem!

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Reklama
Reklama