BioShock 4 určitě není zrušen, uklidňuje CEO Take-Two
i Zdroj: 2K Games
Gaming Novinka BioShock 4 určitě není zrušen, uklidňuje CEO Take-Two

BioShock 4 určitě není zrušen, uklidňuje CEO Take-Two

Richard Šimáček

Richard Šimáček

BioShock 4 je v plánu a určitě nebude zrušen. CEO Take-Two okomentoval situaci kolem vývoje a uklidnil fanoušky.

NVIDIA DLSS 4.5 - AI snímek k nerozeznání renderu

NVIDIA DLSS 4.5 - AI snímek k nerozeznání renderu

NVIDIA na letošním CES 2026 v Las Vegas zase jednou ukázala, že hardware je sice fajn, ale software je to, co dneska prodává grafiky.

Reklama

Letošní rok je pro herní průmysl velmi nešťastný a většina větších vydavatelských studií ruší hry jako na běžícím pásu. Většina fanoušků má tedy obavy o to, aby jejich oblíbená hra nebyla nakonec zrušena.

Velká nejistota vládne i okolo BioShocku 4, který byl oznámen už v roce 2019 a zatím víme jen málo informací. Mnoho lidí tak mohlo nabýt dojem, že by vývoj hry mohl být nakonec ukončen, protože se okolo BioShocku 4 zkrátka nic neděje. Víme jen, že celý vývoj byl rovnou několikrát restartován, takže je hra aktuálně ve vývojářském pekle.

Celou situaci pomohl objasnit CEO společnosti Take-Two Strauss Zelnick, který ujistil fanoušky, že hra rozhodně vyjde. Dle něj je však vývoj poměrně komplikovaný a tým se snaží, aby zůstala zachována DNA předchozích dílů. Samozřejmě se dočkáme i mnoha novinek, aby se série posunula dál.

Datum vydání stále nevíme, takže hra nejspíše vyjde až za několik let. Poslední a nejslavnější BioShock Infinite vyšel přitom už v roce 2013, takže fanoušci si budou muset počkat na nový díl klidně i 15 let, pokud 4. díl vyjde alespoň v roce 2028.


Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Reklama
Reklama
Reklama