Kingston Fury Grunex Masters ve hře Rocket League | Kvalifikace #4
Kingston Fury Grunex Masters ve hře Rocket League | Kvalifikace #4

Registruj se do turnaje

Máš rád pořádné výzvy? Zapoj se do turnaje a srovnej své síly s ostatními hráči a ukaž, kdo je tady nejlepší!

Reklama

Začátek registrací

17. 9. 2021 12:00

Check-in od

30. 10. 2021 13:00

Check-in do

30. 10. 2021 18:45

Datum zahájení

30. 10. 2021 19:00

Systém turnaje

Playoff single elimination

Herní mód

3v3

Přihlášených týmů

19 / 32

Potvrzených týmů

19

Oceněné týmy

Lyft UP
Členové
Den1s, Dynasty, Su3a
1. místo
Tým smazán
Členové
Aquaa, Zem1kk, sedou
2. místo
GádžoTým
Členové
Chokeon, Malys, Plecaak
3. místo

Registruj svůj tým do druhé sezony největší domácí ligy ve hře Rocket League! Na ty nejlepší týmy v Kingston Fury Grunex Masters čeká atraktivní prizemoney a nadupané paměti Kingston Fury Renegade RGB 32GB.

Kvalifikace

Dohromady se uskuteční 4 otevřené kvalifikace, kam se může přihlásit každý tříčlenný tým z Česka a Slovenska. Kvalifikace se odehrají formátem jednoduchého pavouka. Nejlepší čtyři týmy postoupí do uzavřené kvalifikace. V té se potká 16 týmů, které proti sobě budou nasazeny na základě křížového pravidla, tedy 1. místo z 1. kvalifikace proti 4. místu ze 4. kvalifikace apod. Uzavřená kvalifikace se odehraje formou dvojitého vyřazení (tzv. double elimination pavouka). Z uzavřené kvalifikace vzejdou 4 týmy, které v ligové části doplní dva pozvané týmy.

Liga

Ligy se zúčastní celkem 6 týmů. Dva týmy pozvané na základě umístění v minulém ročníku a čtyři týmy z uzavřené kvalifikace. Každý hrací den se odehrají tři BO5 zápasy, dohromady se bude hrát 5 ligových kol, tedy formátem 1x každý s každým. Čtyři nejlépe umístěné týmy následně postoupí do play-off.

Play-off

Vyřazovací boje proběhnou podobně jako uzavřená kvalifikace formou pavouka na dvě vyřazení. Celé play-off se odehraje formátem BO5 s výjimkou samotného finálového zápasu o 1. místo. Ten se odehraje na 4 vítězné zápasy (BO7) s výhodou jednoho zápasu pro tým, který se do finálového zápasu probojuje z pavouka vítězů.

Prizemoney

Turnaj jako takový není žádným způsobem propojený se společností Kingston. Jeho organizace, vyhodnocení, a další podmínky jsou pouze v kompetenci pořadatele, kterým je herní portál Grunex.com. Viz Pravidla turnaje.

This tournament is not official Psyonix tournament and is not in any way affiliated with or sponsored by Psyonix.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama