Grunex Fortnite 1v1 Skill Cup #1 PUMP SHOTGUN
Grunex Fortnite 1v1 Skill Cup #1 PUMP SHOTGUN

Registruj se do turnaje

Máš rád pořádné výzvy? Zapoj se do turnaje a srovnej své síly s ostatními hráči a ukaž, kdo je tady nejlepší!

Reklama

Začátek registrací

1. 5. 2019 08:00

Check-in od

8. 5. 2019 14:00

Check-in do

8. 5. 2019 16:55

Datum zahájení

8. 5. 2019 17:00

Systém turnaje

Playoff single elimination

Herní mód

1v1

Přihlášených hráčů

47 / 32

Potvrzených hráčů

17

Ocenění hráči

Danny321021
Herní účet
E11Pepazlodějęū
1. místo
BenDNee
Herní účet
Ben D. Nee_heh
2. místo
Filet
Herní účet
F1let
3. místo

TURNAJ UKONČEN Gratulace směřuje hráči Danny321021 "WnB_Danny", který získal první místo a odnáší si Fotrnite Monopoly. Ostatním hráčům děkujeme za účast a doufáme, že se uvidíme zase u dalšího turnaje! Sledujte Grunex.com pro další informace o blížícím se turnaji! Nezapomeňte 8.5.2019 od 14:00 potvrdit vaši účast v turnaji. Účast potvrdíte na záložce týmy v pravé horní části.

Pokud bude naplněna kapacita turnaje, nezoufejte! Je možné, že někteří hráči nakonec nedojdu, a vy se stanete náhradníky. Pokud však ani poté se nedostanete do turnaje máte stále šanci účastnit se turnaje příštího. Sledujte web a nebo Facebook skupinu.

Formát zápasu, jak se připojit a pravidla zápasu ZDE.

Kód mapy:  0458-6152-6047

Formát zápasu:  1v1 CREATIVE. Vítěz zápasu: Ten kdo první nastřílí 3 killy Typ zbraně: Pouze PUMP SHOTGUN

* Nezapomeňte v nastavení zapnout Replay pro creative mode (defaultně je vypnutý, viz pravidla.) * Nezapomeňte si v pravidlech přečíst, jak udělat finální screen! Jiné screeny nebudou akceptovány.

Pokud byste rádi se podíleli na rozvoji turnaje, předejte nám zpětnou vazbu (jak se vám turnaj líbil, co byste změnili / zlepšili). Za každý podnět děkujeme. Svůj vzkaz můžeš vložit na Discord do roomky k tomu určené. Odkaz ZDE.  

Dlouhou dobu jsme s Fortnite turnaji otáleli, ne snad proto, že bychom tuto populární hru nechtěli podporovat. Přemýšleli jsme a pracovali na takovém formátu, kde budete mít možnost postavit se svému soupeři tváří v tvář a ne jen sbírat prázdné killy na public serveru.

Grunex Fortnite 1v1 Skill Cup je výsledkem našeho snažení a jsme první, kdo v podobném formátu uspořádá kompetitivní turnaj. Registruj se nyní v odkazu níže! Začínáme s kapacitou 32 hráčů, protože i my si potřebujeme tento revoluční formát osahat a vychytat případné mouchy tak, abychom pak mohli uspořádat největší 1v1 turnaj, jaký tu kdy byl!

Zaregistruj se do turnaje a ukaž ostatním svůj skill

K registraci je potřeba si založit Grunex účet na našem webu (je to zdarma a zabere to pár sekund), přidat jméno ze hry do svého Grunex profilu a poté se zaregistrovat do turnaje zde:

 

  • Grunex Fortnite 1v1 Pump Shotgun Skill Cup #1 - 8.5.2019

 

Jak hrát?

Systém je velmi jednoduchý!

  1. Registruj se / Přihlaš se ke svému účtu na Grunex.com, vyplň herní ID (přezdívku ve Fortnite), přihlaš se do turnaje, v den turnaje potvrď účast = check-in a počkej až admin vygeneruje turnajového pavouka.
  2. Najdi na stránce turnaje v záložce "play-off" svého soupeře pro dané kolo, přes herní ID se spojte ve hře, pozvěte se do party a pokračujte do Creative módu.
  3. Pomoci kódu “0458-6152-6047” se připojte do naší speciálně připravené mapy (podrž klávesu “E” a edituj jeden z portálů ve tvém "creative hubu.")
  4. Odstartujte mapu (použij tlačítko "E") a přesuňte se na střed mapy.
  5. Vyberte si zbraň "Pump Shotgun" a pokračujte na připravenou soutěžní platformu, mezi sebou postavte zeď - bariéru (tak jak je naznačeno na obrázku níže), připravte se k souboji a držte šipku nahoru pro pohyb dopředu. Jeden z vás edituje stěnu (viz. obrázek níže) a oba hráči pokračují směrem proti soupeři.
  6. Souboj resp. střelba je povolena po postavení 3. patra, základní schody = 1. patro.
  7. Cílem je zabít svého soupeře a to celkem třikrát – k dispozici je počítadlo, které po každém kole můžete aktualizovat (neslouží jako důkaz výsledku). Po smrti se hráči opět sejdou na středu, uvedou soutěžní platformu do původního stavu bez vlastních staveb a opakují souboj (body 5 a 6 výše).
  8. Po konci zápasu (dosažení stanoveného počtu zabití) ukončíte hru (ESC - End Game) a pořídíte screen závěrečného pořadí (viz. obrázek níže) a spolu s výsledkem jej zadáte k vašemu zápasu na Grunex.com. Systém automaticky vyhodnotí shodu a při případných nesrovnalostech rozhodne admin.
Výběr zbraně: Hráč 1 | Hráč 2 Stěna
Editace stěny Závěrečný screen

Cena pro vítěze

Nejlepší hráč si odnese kromě super zážitku také stolní hru Monopoly Fortnite.

Tak hodně štěstí, přesnou mušku a pevné základy :)

 

 

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama