GRUNEX CHALLENGE | VALORANT | Kvalifikace #3
GRUNEX CHALLENGE | VALORANT | Kvalifikace #3

Registruj se do turnaje

Máš rád pořádné výzvy? Zapoj se do turnaje a srovnej své síly s ostatními hráči a ukaž, kdo je tady nejlepší!

Reklama

Začátek registrací

24. 11. 2022 18:00

Check-in od

4. 12. 2022 15:00

Check-in do

4. 12. 2022 17:50

Datum zahájení

4. 12. 2022 18:00

Systém turnaje

Playoff single elimination

Herní mód

5v5

Přihlášených týmů

20 / 64

Potvrzených týmů

19

Dlouho očekávaná druhá sezona Grunex Challenge ve hře Valorant je tady! Grunex společně s partnery Samsung SSD a Acer Predator navazuje na bohatou historii turnajů sérií Grunex Challenge o 55 tisíc korun! Zaregistruj svůj tým do jednoho z kvalifikačních turnajů a probojuj se mezi 16 nejlepších týmů, které se utkají v hlavní části turnaje.

Registruj se a hraj o 55 tisíc korun!

Registrace do turnajů jsou právě teď otevřeny!

K registraci je potřeba si založit Grunex účet na našem webu (je to zdarma a zabere to pár sekund), přidat jméno ze hry do svého Grunex profilu a poté se zaregistrovat do jedné z otevřených kvalifikací:

Kde Grunex Challenge sledovat?

Veškerou akci ti zprostředkujeme na Grunex twitch kanále společně s ostřílenou komentátorskou trojicí v čele se SpajKKem, kterého doplní TIXI

Formát turnaje

Prvním krokem k titulu šampiona pro tvůj tým budou kvalifikační turnaje. Dohromady čtyři otevřené kvalifikace prověří schopnosti všech týmů a jen čtyři nejlepší z každé z nich postoupí do následné skupinové fáze. Čtyři skupiny po čtyřech týmech se následně utkají formátem GSL. První den se odehrají úvodní dva zápasy, druhý hrací den skupiny se týmy představí na streamu v zápasech výherců a poražených a poslední dva hrací dny skupinové fáze budou věnovány rozhodujícím zápasům. Jak už je v GSL formátu zvykem, ze skupiny postoupí pouze dva nejlepší týmy. Play-off bude rozděleno do dvou hracích dnů. Na streamu se nejprve objeví dva vybrané zápasy čtvrtfinále, druhý hrací den se během semifinále a následného finále rozhodne o šampionech Grunex Challenge! Skupiny i play-off se odehrají formátem BO3.

Skupinová fáze

Play-off

  • Čtvrtfinále - 17.12. od 15:00
  • Semifinále a finále - 18.12. od 15:00

 

This competition is not affiliated with or sponsored by Riot Games, Inc. or VALORANT Esports.

Tato soutěž není nijak spojena ani sponzorována společností Riot Games, Inc. nebo VALORANT Esports.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama