GRUNEX CHALLENGE | VALORANT | Kvalifikace #3
GRUNEX CHALLENGE | VALORANT | Kvalifikace #3

Registruj se do turnaje

Máš rád pořádné výzvy? Zapoj se do turnaje a srovnej své síly s ostatními hráči a ukaž, kdo je tady nejlepší!

Reklama

Začátek registrací

15. 7. 2022 12:00

Check-in od

10. 8. 2022 14:00

Check-in do

10. 8. 2022 16:50

Datum zahájení

10. 8. 2022 17:00

Systém turnaje

Playoff single elimination

Herní mód

5v5

Přihlášených týmů

32 / 64

Potvrzených týmů

32

Oceněné týmy

FRAGOLIS
Členové
soloffg, stein72, MMMiky…
1. místo
Banda
Členové
boNgo1, bobyss, Lvcas-1,…
2. místo
LanPartyHotel
Členové
Stoneerko, Cayss, LPK,…
3. místo

Ready check! Jsi připraven na největší a nejintenzivnější turnajovou sérii ve hře Valorant v Česku a na Slovensku? Grunex společně s partnery LG UltraGearKingston Fury, CZC.GamingBig Shock! navazuje na bohatou historii turnajů sérií Grunex Challenge o 55 tisíc korun! Zaregistruj svůj tým do jednoho z kvalifikačních turnajů a probojuj se mezi 16 nejlepších týmů, které se utkají v hlavní části turnaje.

Kompletní informace najdeš na Grunex.com/GrunexChallenge

Registruj se a hraj o 55 tisíc korun!

Registrace do turnajů jsou právě teď otevřeny!

K registraci je potřeba si založit Grunex účet na našem webu (je to zdarma a zabere to pár sekund), přidat jméno ze hry do svého Grunex profilu a poté se zaregistrovat do jedné z otevřených kvalifikací:

Kde Grunex Challenge sledovat?

Veškerou akci ti zprostředkujeme na Grunex twitch kanále společně z ostřílenou komentátorskou trojicí v čele se SpajKKem, kterého doplní Shadye a TIXI. Nepřijdeš ani o napínavé zápasy z kvalifikací, které si pro tebe v rámci komunitního vysílání u nás na twitchi připraví právě TIXI.

Formát turnaje

Prvním krokem k titulu šampiona pro tebe tvůj tým budou kvalifikační turnaje. Dohromady čtyři otevřená kvalifikace prověří schopnosti všech týmů a jen čtyři nejlepší z každé z nich postoupí do následné skupinové fáze. Čtyři skupiny po čtyřech týmech se následně utkají formátem GSL. První den se odehrají úvodní dva zápasy, druhý hrací den skupiny se týmy představí na streamu v bojích o postup do play-off. Jak už je v GSL formátu zvykem, ze skupiny postoupí pouze dva nejlepší týmy. Stejně jako skupiny i play-off bude rozděleno do dvou hracích dnů. V tom prvním se na streamu utká všech 8 týmů ve čtvrtfinálových duelech. Druhý den se během semifinále a následného finále rozhodne o historicky prvním šampionovi Grunex Challenge! Skupiny i play-off se odehrají formátem BO3, celý turnaje se odehraje během 10 hracích dnů, očekávej tak pořádnou porci zápasů a streamů!

Skupinová fáze

Play-off

 

This competition is not affiliated with or sponsored by Riot Games, Inc. or VALORANT Esports.

Tato soutěž není nijak spojena ani sponzorována společností Riot Games, Inc. nebo VALORANT Esports.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama