Big Shock! | PUBG Duo Cup - 20. 1. 2018 | Finále
Big Shock! | PUBG Duo Cup - 20. 1. 2018 | Finále

Uzavřený turnaj

Tento turnaj nemá povolené registrace.

Reklama

Začátek registrací

20. 1. 2018 17:00

Check-in od

20. 1. 2018 17:00

Check-in do

20. 1. 2018 17:30

Datum zahájení

20. 1. 2018 17:30

Systém turnaje

Hromadné balíky

Herní mód

1v1

Přihlášených hráčů

36 / 0

Potvrzených hráčů

0

Herní portál Grunex.com si ve spolupráci se partnerem Big Shock! připravil pro českou a slovenskou komunitu další sobotní, oficiální PlayerUnknown’s Battlegrounds Cup, který je zaštítěn nejznámějším komunitním streamerem zmiňované hry, Nikolai “Mazarini” Lazarevem.

I když hra PlayerUnknown's Battlegrounds nabízí mnoho modů, tak pro tuto speciální příležitost jsme vybrali formát Duo FPP, kde můžete ukázat svojí dominanci na bitevním poli na nové mapě Miramar. Neváhej a vyzkoušej si tuhle jedinečnou příležitost kompetitivních soubojů na nové mapě, exkluzivně pouze na Grunexu. Registrace do turnaje bude omezená na 256 hráčů (kapitánů) na každý turnaj. Celkově se za jeden turnaj odehraje 6 kvalifikačních zápasů, ze kterých postoupí ti nejlepší do finále, které se odehraje formátem BO3. Podrobná pravidla s přesným přehledem postupujících najdete později přímo u turnaje.

V prvních 5 balících bude 86 (43 kapitánů/týmů) hráčů a v posledním 82 (41 kapitánů/týmů) hráčů. Ze všech balíků postoupí TOP 12 (6 kapitánů/týmů) hráčů. Všichni postupující budou automaticky převedení do finálového turnaje, kde se bude hrát celkově BO3.

 

Sleduj PUBG sobotní turnaje online na Twitchi!

Ani ti, co rádi sledují nepřetržité souboje na život a smrt mezi hráči online si nepřijdou zkrátka, protože celý turnaj bude vysílaný online. Celý turnaj v podobě kvalifikačních zápasů a finále uvidíte v podání streamera a hráče Nikolai "Mazarini" Lazareva na jeho Twitch kanále, kde bude celý průběh ultimátních soubojů a napínavých momentů komentovat.

 

Bodování finálových zápasů:

Tabulka se skórem všech finálových zápasů

Tabulka se skórem všech finálových zápasů (Mirror)

 

Bodování určitých pozic naleznete zde: https://prnt.sc/guqfs0

Kill 25b
Kill v TOP10 50b
1. místo v kvalifikačním zápase 50b
2. místo v kvalifikačním zápase 25b
3. místo v kvalifikačním zápase 15b

 

A jaké ceny si odnesou ti nejlepší?

1. místo 2. místo 3. místo
24x energetický nápoj Big Shock! /hráč 12x energetický nápoj Big Shock! /hráč 12x energetický nápoj Big Shock! /hráč

 

Zajímají tě novinky, zajímavosti z PUBG? Dej lajk na facebook.com/PUBG.Komunita Nebo snad hledáš hráče a chceš se pravidelně chlubit svými killy? Připoj se k FB Skupině facebook.com/groups/PUBG.Komunita

 

Každou sobotu PUBG turnaj na našem webu!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama