Sparta Invitation Cup | Skupina D
Sparta Invitation Cup | Skupina D

Uzavřený turnaj

Tento turnaj nemá povolené registrace.

Reklama

Začátek registrací

21. 4. 2020 12:00

Check-in od

21. 4. 2020 14:51

Check-in do

21. 4. 2020 14:51

Datum zahájení

3. 5. 2020 18:00

Systém turnaje

Skupiny

Herní mód

1v1

Přihlášených hráčů

4 / 4

Potvrzených hráčů

4

Sparta Invitation Cup je turnaj pro všechny známé osobnosti a ty nejlepší esportové hráče domácí FIFA 20 scény. Turnaj vypukne už 26.4. a v následujících několika večerech, vždy v neděli, úterý a čtvrtek zasednou ke konzolím hráči jako JamesBony, Caster, T9Laky, RIIJK a youtubeři či streameři MichSako, Hateris, Caabik a VengefulBrothers, aby se utkali nejprve ve čtyřech skupinách a ti nejlepší poté v samotném play-off. Průběhem celého turnaje vás budou provádět sparťani a oblíbení streameři Emerickson a TheJohny na oficiálním twitch kanále AC Sparta esports.

Veškeré info o streamech a rozlosování skupin se dozvíš zde.

Sleduj celý turnaj na twitch kanále ACS

A jelikož jde o turnaj pražské Sparty, neprovede vás streamem nikdo jiný než sparťani a streameři TheJohny a Emerickson. Ti vás společně přivítají na twitch kanále AC Sparta esports.

Jak si poradí youtubeři v konkurenci esport profíků?

Pozvánku do turnaje přijali také youtubeři MichSako, Caabik, VengefulBrothers a streamer The Hateris, který se netají svým zájmem o místo právě v AC Sparta esports. Kromě natáčení videí jsou to všechno velmi zkušení hráči FIFA a tak bude zajímavé sledovat, jak se jim v turnaji proti profíkům bude dařit.

Skupinové boje už v neděli

Formou divoké karty byla do každé skupiny nasazena jedna z osobností MichSako, Caabik, VengefulBrothers a streamer The Hateris. Do každé skupiny pak byly náhodně vylosováni esport profíci.

Finalisté play-off si rozdělí prizemoney

Do play-off postoupí vždy dva nejlepší hráči z každé skupiny. Celé play-off bude streamované a odehraje se formátem BO3.

Nejlepší dva hráči turnaje se pak mohou těšit na finanční odměnu v podobě prizemoney. Vítěz turnaje si odnese 10 000 Kč, hráč na druhém místě poté inkasuje 5 000 Kč.

 

This tournament is not affiliated with or sponsored by Electronic Arts Inc. or its licensors. Tento turnaj není nijak spojen či sponzorován společností Electronic Arts Inc. ani s jejími poskytovateli licence.

 

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama