SteelSeries | PUBG Squad Cup #3
SteelSeries | PUBG Squad Cup #3

Registruj se do turnaje

Máš rád pořádné výzvy? Zapoj se do turnaje a srovnej své síly s ostatními hráči a ukaž, kdo je tady nejlepší!

Reklama

Začátek registrací

24. 9. 2018 20:00

Check-in od

5. 10. 2018 09:00

Check-in do

5. 10. 2018 21:00

Datum zahájení

6. 10. 2018 12:00

Systém turnaje

Hromadné balíky

Herní mód

4v4

Přihlášených týmů

109 / 96

Potvrzených týmů

82

 

První dvě říjnové soboty potěšíme milovníky kompetitivního PlayerUnknown’s Battlegrounds. Squad PUBG Cupy na sebe nenechaly dlouho čekat a znovu se vracíme na scénu v eSportovém modu převážně na mapě Erangel a formátem Squad FPP. Partner turnaje SteelSeries nepřináší jeden, ale rovnou dvojitou nadílku Squad turnajů, nabitých pořádnými cenami.

Jak jsme již psali, dvojitá nálož SteelSeries PUBG Squad Cupů proběhne během prvních dvou říjnových sobot. První turnaj se odehraje 6.10. a po něm následuje druhou říjnovou sobotu 13.10 další. Každý turnaj bude mít dvě lobby, ve kterých se odehraje celkem šest kvalifikačních balíků formátem Bo3 - z každého balíku postoupí nejlepší dva týmy do finále turnaje. Čtyři týmy z kvalifikačních balíků postoupí díky tzv. wildcard, která bude udělena na základě bodového pořadí, dle výsledků z odehraných zápasů v rámci všech balíků. Balíky C a F budou offstream. Ve finále se poté utká 16 nejlepších týmů, kteří poměří své síly ve čtyřech finálových zápasech. 

 

Sleduj SteelSeries sobotní turnaje online na twitch.tv!

O komentování se postarají ambasadoři PUBG turnajů, hráči a komentátoři Nikolai "Mazarini" Lazarev a jeho parťák Martin spajKK Beneš.

 

 

Zaregistruj se do turnaje a vyhraj nadupanej gear s partnerem SteelSeries!

V pondělí, tj. 24. 9. 2018, od 20:00 se otevírá registrace do prvního turnaje, tak se neváhej přihlásit, protože celkový počet registrací je omezen na 96 týmů/384 hráčů. 

K registraci je potřeba si založit Grunex účet na našem webu (je to zdarma a zabere to pár sekund), přidat jméno ze hry do svého Grunex profilu a poté se zaregistrovat do turnaje zde:

 

 

Pravidla: SteelSeries | PUBG Squad Cup

 

A jakou cenu si odnesu ti nejlepší?

1. místo SteelSeries Arctis 5 černý

2. místo myš SteelSeries Rival 310 + podložka SteelSeries QcK+

 

Produkty SteelSeries se speciální slevou!

Nehrajete? Nevadí! Výhru tu máme vlastně pro všechny, protože SteelSeries přináší speciální slevy na vybraný herní gear, který nesmí chybět ve vybavení každého zapáleného hráče. Poměr cena/výkon a boží design je prostě neodolatelná šance, která trvá do 12.10.2018 exkluzivně na e-shopu Czc.cz.

 

Zajímají tě novinky, zajímavosti z PUBG? Dej lajk na facebook.com/PUBG.Komunita Nebo snad hledáš hráče a chceš se pravidelně chlubit svými killy? Připoj se k FB Skupině facebook.com/groups/PUBG.Komunita

 

Každou sobotu PUBG turnaj na našem webu!

Ti nejlepší hráči se mohou těšit na vouchery se slevou 400 Kč při nákupu nad 3000 Kč na czc.cz. Naskýtá se vám tedy ideální příležitost ušetřit nemalou částku při tunění vašeho herního doupěte.

Kdo vouchery dostane?

Záleží na počtu týmů/hráčů a také na formátu turnaje. Lépe napoví tato tabulka (nebo si zkrátka pamatujte, že vouchery pošleme vždy třem nejlepším týmům)

Formát turnaje Min. počet týmů Min. počet hráčů Počet udělených voucherů
SOLO 32 32 3 vouchery
DUO 32 64 6 voucherů
SQUAD 32 128 12 voucherů

Voucher zašlame vždy do týdne od odehraného turnaje.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama