LYNX PUBG SOLO Cup | Finále
LYNX PUBG SOLO Cup | Finále

Uzavřený turnaj

Tento turnaj nemá povolené registrace.

Reklama

Začátek registrací

23. 9. 2018 13:00

Check-in od

23. 9. 2018 12:00

Check-in do

23. 9. 2018 12:00

Datum zahájení

23. 9. 2018 13:00

Systém turnaje

Hromadné balíky

Herní mód

1v1

Přihlášených hráčů

72 / 72

Potvrzených hráčů

72

Pomalu se blíží konec léta, dovolených a prázdnin a my přicházíme se značkou LYNX která se připojuje k dalšímu turnaji ze série pravidelných PlayerUnknown’s Battlegrounds Cupů. Tentokrát se bude hrát na staré dobré mapě mapě Erangel s formátem Solo FPP. Vítěz si odnese stolní počítač LYNX Grunex ProGamer 2018. O speciálně navržený herní pc LYNX Grunex ProGamer 2018 si bude mít možnost 12 nejlepších finalitstů zahrát offline z profesionálního RE-PLAY studia.

Trénovali jste přes léto? Je třeba ukázat, co se skrývá v každém jedinci, tak jsme pro tuto speciální příležitost vybrali finále, jak se patří a to přímo z profesionálního RE-PLAY studia.

Celkově se za jeden turnaj odehrají 2 online kvalifikace a jedno offline finále. Kvalifikační zápasy se odehrají formátem BO3. Z každého balíku postoupí 6 nejlepších hráčů. Všichni postupující se mohou těšit do finálového turnaje, kde se odehrají 5 zápasů (Bo5) v RE-PLAY studiu. Do finále postopupí 72 hráčů a z toho 12 hráčů bude mít možnost si zahrát offline přímo z RE-PLAY studia, kde se mohou potkat s komentátory Nikolaiem "Mazarini" Lazarevem a Martinem spajKK Benešem.

 

Sleduj LYNX PUBG víkendový turnaj online na twitch.tv!

Těšíte se stejně jako my na dravce, který získá pořádný úlovek?  Od první do poslední minuty budete moct sledovat boj o PC a titul nejlepšího sólisty v podobě kvalifikačních zápasů v podání streamera a hráče Nikolai "Mazarini" Lazareva na jeho Twitch kanále, kde bude celý průběh ultimátních soubojů a napínavých momentů komentovat. Samotné finále budeme vysílat z RE-PLAY studia, kde se k Mazarinimu přidá jeho parťák Martin spajKK Beneš.

 

Zaregistruj se do turnaje a vyhraj s partnerem LYNX!

Ve středu, tj. 5. 9. 2018, od 20:00 se otevírá registrace do turnaje, tak se neváhej přihlásit, protože celkový počet registrací je omezen na 512 hráčů. 

K registraci je potřeba si založit Grunex účet na našem webu (je to zdarma a zabere to pár sekund), přidat jméno ze hry do svého Grunex profilu a poté se zaregistovat do turnaje zde:

 

 

Pravidla: LYNX | PUBG Solo Cup Pravidla

 

A jakou cenu si odnese ten nejlepší ve finále?

1. místo

LYNX Grunex ProGamer 2018

 

LYNX Grunex ProGamer 2018.

Tato generace oblíbených herních počítačů LYNX Grunex vám přináší skvělý poměr ceny a výkonu. Pokud si chcete vychutnat hry v plné plynulosti, hrajete online nebo rádi sledujete streamovaná Full HD videa, pak je pro vás LYNX Grunex řady 2018 zajímavou volbou. Samozřejmě je vhodný i pro další využití, jako například kancelářskou práci, surfování na internetu nebo práci s grafickými a video programy. Využijte naplno výkon počítače navrženého ve spolupráci s profesionálními hráči a komunitou herního portálu Grunex.

 

 

Zajímají tě novinky, zajímavosti z PUBG? Dej lajk na facebook.com/PUBG.Komunita Nebo snad hledáš hráče a chceš se pravidelně chlubit svými killy? Připoj se k FB Skupině facebook.com/groups/PUBG.Komunita

 

Každou sobotu PUBG turnaj na našem webu!

Ti nejlepší hráči se mohou těšit na vouchery se slevou 400 Kč při nákupu nad 3000 Kč na czc.cz. Naskýtá se vám tedy ideální příležitost ušetřit nemalou částku při tunění vašeho herního doupěte.

Kdo vouchery dostane?

Záleží na počtu týmů/hráčů a také na formátu turnaje. Lépe napoví tato tabulka (nebo si zkrátka pamatujte, že vouchery pošleme vždy třem nejlepším týmům)

Formát turnaje Min. počet týmů Min. počet hráčů Počet udělených voucherů
1v1 32 32 3 vouchery
2v2 32 64 6 voucherů
3v3 32 96 9 voucherů
4v4 32 128 12 voucherů
5v5 16 80 15 voucherů
6v6 16 96 18 voucherů
7v7 16 112 21 voucherů

Voucher zašlame vždy do týdne od odehraného turnaje.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama