CZC.cz PlayerUnknown's Battlegrounds Scrimy #3 - 14.11.
CZC.cz PlayerUnknown's Battlegrounds Scrimy #3 - 14.11.

Registruj se do turnaje

Máš rád pořádné výzvy? Zapoj se do turnaje a srovnej své síly s ostatními hráči a ukaž, kdo je tady nejlepší!

Reklama

Začátek registrací

10. 11. 2018 20:00

Check-in od

14. 11. 2018 12:00

Check-in do

14. 11. 2018 17:15

Datum zahájení

14. 11. 2018 17:30

Systém turnaje

Hromadné balíky

Herní mód

4v4

Přihlášených týmů

26 / 0

Potvrzených týmů

0

Světová i domácí scéna je v plném proudu a my nemůžeme zůstat pozadu. Ve spolupráci s partnerem CZC.cz jsme se rozhodli uspořádat pravidelné PlayerUnknown's Battlegrounds scrimy. Jsme jediný portál, který spouští pravidelné tréninkové turnaje, využij profesionálního prostředí a objev svůj skrytý talent, nebo prohlub týmový skill v nové CZC.cz tréningové sérii.

Pokud jsi tak dobrý a dokážeš nám to, můžeš si na Grunexu hraním i vydělat a vylepšit si tvůj herní gear v online obchodě CZC.cz. Pro ty nejlepší totiž máme připravené poukázky, které lze v oblíbeném českém obchodě použít.

 

Koukni se na trénink v PUBG na twitch.tv

 PUBG Squad Scrimy vás bude provádět zkušený hráč a známá tvář domácí scény Jan "TheCobra" Čičmanský.

 

Formát tréninkových turnajů

Nyní nás čeká šest tréninkových sérií každou středu od 17:30 hodin. Tento systém turnajů je určen pro 16 týmů, kteří spolu budou hrát v kompetitivním formátu BO4. Hlavním cílem je vytvořit profesionální prostředí pro pohodlný trénink Squad týmů a jako bonus si vítězný tým odnese malou odměnu. Tato první série je testovací a otevřená všem týmům formou registrace, v rámci této Beta verze PUBG Squad Scrimů se bude testovat bodování týmů na základě kterého pak budou týmy v pozdějších verzích dostávat přednostní sloty to Scrimů.

Mapy budou vybrány přímo hráči, těsně před turnajem. Hlasování o mapy a jejich pořadí bude probíhat na Grunex Discordu, kde budou muset být hrající týmy přítomni v PUBG roomkách.

 

Zaregistruj se do turnaje a vyhraj super ceny

K registraci je potřeba si založit Grunex účet na našem webu (je to zdarma a zabere to pár sekund), přidat jméno ze hry do svého Grunex profilu a poté se zaregistrovat do turnaje zde:

 

Ceny pro vítěze finále 

  • 1. místo: poukázka na nákup v online shopu CZC.cz: 400 Kč/hráč

 

Ujisti se, že máš na Grunexu správně vyplněný profil a čekej na otevření registrací do kvalifikací. A hlavně začni trénovat, protože výhry stojí za to!

 

Máš pevné odhodlání a neprůstřelnou herní strategii? Tak povstaň a předveď se světu!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama