Crucial PUBG Solo Cup
Crucial PUBG Solo Cup

Registruj se do turnaje

Máš rád pořádné výzvy? Zapoj se do turnaje a srovnej své síly s ostatními hráči a ukaž, kdo je tady nejlepší!

Reklama

Začátek registrací

31. 10. 2018 20:00

Check-in od

2. 11. 2018 09:00

Check-in do

3. 11. 2018 10:00

Datum zahájení

3. 11. 2018 12:00

Systém turnaje

Hromadné balíky

Herní mód

1v1

Přihlášených hráčů

455 / 400

Potvrzených hráčů

387

Balíky A B C D

Oprava  GAME #1 , GAME #2 a GAME #3

Blíží se další sobota a každý, kdo jen trochu sleduje PUBG, už ví, co to znamená. Grunex si pro tebe připravil další PUBG turnaj s partnerem Crucial a opět si zahraješ o pořádný hardware, kterým si můžeš vylepšit svůj herní stroj. Pokud už tě štvalo, že tě parťáci ve squadech tahají dolů a tvůj kámoš na duo taky nebyl žádná hvězda, máš teď konečně možnost ukázat svoje individuální dovednosti. Tentokrát totiž budeš bojovat sám za sebe, každá chyba i každý kill se počítá. Půjdeš do toho?

Turnaj se odehraje tuto sobotu 3.11. ve formátu SOLO FPP na mapě Erangel. Celkem bude turnaj otevřen pro 400 hráčů, kteří budou rozděleni do celkem čtyř lobby (z každého lobby postupuje TOP20 hráčů). Během jednoho herního dne se odehraje Kvalifikace formátem BO3 a ve finále si zahraje čtyři zápasy na mapě Erangel.

 

Nenech si ujít stream na twitch.tv!

Streamem tě provedou ambasadoři a zkušení hráči Nikolai "Mazarini" Lazarev a Martin spajKK Beneš.

 

Zaregistruj se do turnaje a vyhraj SSD o kterém se ti dříve jen zdálo!

K registraci je potřeba si založit Grunex účet na našem webu (je to zdarma a zabere to pár sekund), přidat jméno ze hry do svého Grunex profilu a poté se zaregistrovat do turnaje zde:

 

 

Pravidla: Crucial | PUBG Solo Cup | Pravidla

 

Co tu máme pro vítěze?

 

Soutěž na instagramu o SSD Crucial MX500 s kapacitou 500 GB

Nehraješ? Nevadí! O pevný disk, který je zárukou kvality, bezpečnosti a rychlého zápisu i čtení dat, si můžeš zasoutěžit taky! Bude tě to stát jen pár kliknutí. Stačí, když nám hodíš follow na našem instagramu. Odměňujeme ty nejaktivnější, tak nezapomeň lajkovat a komentovat!

 

Zajímají tě novinky, zajímavosti z PUBG? Dej lajk na facebook.com/PUBG.Komunita Nebo snad hledáš hráče a chceš se pravidelně chlubit svými killy? Připoj se k FB Skupině facebook.com/groups/PUBG.Komunita

 

Každou sobotu PUBG turnaj na našem webu!

Ti nejlepší hráči se mohou těšit na vouchery se slevou 400 Kč při nákupu nad 3000 Kč na czc.cz. Naskýtá se vám tedy ideální příležitost ušetřit nemalou částku při tunění vašeho herního doupěte.

Kdo vouchery dostane?

Záleží na počtu týmů/hráčů a také na formátu turnaje. Lépe napoví tato tabulka (nebo si zkrátka pamatujte, že vouchery pošleme vždy třem nejlepším týmům)

Formát turnaje Min. počet týmů Min. počet hráčů Počet udělených voucherů
SOLO 32 32 3 vouchery
DUO 32 64 6 voucherů
SQUAD 32 128 12 voucherů

Voucher zašlame vždy do týdne od odehraného turnaje.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama