Grunex Community Overwatch Cup
Grunex Community Overwatch Cup

Registruj se do turnaje

Máš rád pořádné výzvy? Zapoj se do turnaje a srovnej své síly s ostatními hráči a ukaž, kdo je tady nejlepší!

Reklama

Začátek registrací

14. 11. 2022 12:00

Check-in od

19. 11. 2022 14:00

Check-in do

19. 11. 2022 17:50

Datum zahájení

19. 11. 2022 18:00

Systém turnaje

Playoff single elimination

Herní mód

5v5

Přihlášených týmů

13 / 32

Potvrzených týmů

13

Oceněné týmy

Inaequalis Atra OW
Členové
Kattos, Tatroun,…
1. místo
ORISADIFF
Členové
BlueXow, Andr3wOW, TeXoR…
2. místo
Mocaccino s cukrem
Členové
DanDIY, ArisenGG,…
3. místo

Fanoušci Overwatch, připravte si své zbraně. Grunex s velkým potěšením oznamuje svůj premiérový turnaj v Overwatch 2, ve kterém chceme ocenit ty nejlepší týmy na CZ/SK scéně. Od vydání této ultimátní střílečky uběhlo už několik týdnů, je tedy ten pravý čas na odstartování naší komunitní výzvy!

Grunex Community Overwatch Cup proběhne 19. listopadu formou jednodenního turnaje, kde si nejlepší týmy odnesou krásný prizepool ve výši 5 250 korun. Celým turnajem vás navíc bude provázet ostřílený streamer Mysslivec, a to na kanálu twitch.tv/grunexcom.

Nepromarni svou šanci!

Grunex Community Overwatch Cup vznikl jako komunitní turnaj, těšit se tak můžete na jeden nabitý den plný zápasů. Turnaj proběhne formou single-elimination, přičemž na konci oceníme nejlepší 2 týmy, a to celkovým prize poolem ve výši 5 250 korun.

Komunitní turnaj se odehraje 19. listopadu, registrovat se můžeš už nyní! K registraci je potřeba si založit Grunex účet na našem webu (je to zdarma a zabere to pár sekund), přidat jméno ze hry do svého Grunex profilu a poté se zaregistrovat do turnaje zde:

Pravidla pro turnaj: ZDE

Ukaž svou sílu!

Pro hráče přichází unikátní šance zúčastnit se vůbec prvního Overwatch 2 turnaje na naší CZ/SK scéně – není tedy nač čekat. Sestav svůj legendární tým, přihlaš se do našeho komunitního turnaje a už 19. listopadu si dojdi pro krásnou výhru!  

This competition is not affiliated with or sponsored by BLIZZARD ENTERTAINMENT, INC.  Tato soutěž není nijak spojena ani sponzorována společností BLIZZARD ENTERTAINMENT, INC. 

Reklama
Reklama
Reklama