Kingston Fury Masters ve hře Rocket League | Uzavřená kvalifikace
Kingston Fury Masters ve hře Rocket League | Uzavřená kvalifikace

Uzavřený turnaj

Tento turnaj nemá povolené registrace.

Reklama

Začátek registrací

17. 9. 2021 12:00

Check-in od

30. 10. 2021 20:00

Check-in do

30. 10. 2021 21:00

Datum zahájení

3. 11. 2021 19:00

Systém turnaje

Playoff double elimination

Herní mód

3v3

Přihlášených týmů

16 / 16

Potvrzených týmů

16

Registruj svůj tým do druhé sezony největší domácí ligy ve hře Rocket League! Na ty nejlepší týmy v Kingston Fury Grunex Masters čeká atraktivní prizemoney a nadupané paměti Kingston Fury Renegade RGB 32GB.

Kvalifikace

Dohromady se uskuteční 4 otevřené kvalifikace, kam se může přihlásit každý tříčlenný tým z Česka a Slovenska. Kvalifikace se odehrají formátem jednoduchého pavouka. Nejlepší čtyři týmy postoupí do uzavřené kvalifikace. V té se potká 16 týmů, které proti sobě budou nasazeny na základě křížového pravidla, tedy 1. místo z 1. kvalifikace proti 4. místu ze 4. kvalifikace apod. Uzavřená kvalifikace se odehraje formou dvojitého vyřazení (tzv. double elimination pavouka). Z uzavřené kvalifikace vzejdou 4 týmy, které v ligové části doplní dva pozvané týmy.

Liga

Ligy se zúčastní celkem 6 týmů. Dva týmy pozvané na základě umístění v minulém ročníku a čtyři týmy z uzavřené kvalifikace. Každý hrací den se odehrají tři BO5 zápasy, dohromady se bude hrát 5 ligových kol, tedy formátem 1x každý s každým. Čtyři nejlépe umístěné týmy následně postoupí do play-off.

Play-off

Vyřazovací boje proběhnou podobně jako uzavřená kvalifikace formou pavouka na dvě vyřazení. Celé play-off se odehraje formátem BO5 s výjimkou samotného finálového zápasu o 1. místo. Ten se odehraje na 4 vítězné zápasy (BO7) s výhodou jednoho zápasu pro tým, který se do finálového zápasu probojuje z pavouka vítězů.

Prizemoney

Turnaj jako takový není žádným způsobem propojený se společností Kingston. Jeho organizace, vyhodnocení, a další podmínky jsou pouze v kompetenci pořadatele, kterým je herní portál Grunex.com. Viz Pravidla turnaje.

This tournament is not official Psyonix tournament and is not in any way affiliated with or sponsored by Psyonix.

Reklama
Reklama
Reklama