CZC.cz iSport Liga | FIFA | Kvalifikace #9
CZC.cz iSport Liga | FIFA | Kvalifikace #9

Registruj se do turnaje

Máš rád pořádné výzvy? Zapoj se do turnaje a srovnej své síly s ostatními hráči a ukaž, kdo je tady nejlepší!

Reklama

Začátek registrací

26. 9. 2019 12:00

Check-in od

5. 10. 2019 09:00

Check-in do

5. 10. 2019 15:50

Datum zahájení

5. 10. 2019 16:00

Systém turnaje

Playoff single elimination

Herní mód

1v1

Přihlášených hráčů

162 / 256

Potvrzených hráčů

114

Jak potvrdit svou účast v turnaji a jak turnaj odehrát? A) Ikdyž jste registrovaní, nezapomeňte potvrdit Check-in od 9:00 do 15:50. Jakmile Check-in potvrdíte, uvidíte vedle svého nicku na kartě "Hráči" zelenou fajfku. B) V 15:50 se uzavře registrace i Check-in do turnaje a admini turnaje provedou rozlosování. Pavouk s rozlosováním bude vidět až po 16:00. C) Jakmile uveřejníme pavouka s rozlosováním turnaje, tak stačí najít své jméno (na PC použijte funkci Ctrl + F, na mobilu "Hledat text") a hned vidíte svého soupeře. Klikněte na nickname svého soupeře a otevře se vám jeho profil, kde zjistíte soupeřovo PSN, tedy jeho jméno ve FIFA 20. Pro snazší komunikaci hráčů s adminy žádáme všechny hráče, aby se připojili na Discord (speciální komunikační stránka), kde bude probíhat komunikace od adminů v rámci celého turnaje a budete se moct adminů na cokoliv zeptat. D) Přidejte si soupeře ve hře a začněte hrát dle turnajových pravidel (najdete je na samostatné kartě).  E) Po odehrání zápasu nezapomeňte zadat výsledek. Popř. pokud jej už zadal soupeř, tak jej potvrdit. Hodně štěstí, have fun :-)  

DŮLEŽITÉ:

 • ​Pokud potvrdíte Check-In v turnaji a turnaje se neúčastníte, bude vám udělen týdenní BAN na všechny turnaje na Grunexu. V případě, že se neomluvíte, bude vám udělen měsíční BAN!
 • ​Při vyplnění GAME ID na webu je potřeba používat vaše jméno na PSN (PlayStation Network).

Turnaj končí dosažením čtvrtfinále (jakmile jste v TOP 8, postupujete do online finále a turnaj se nedohrává)

Pravidla CZC.cz iSport FIFA 20 Cupu v kostce

 • Pro účast v turnaji je nutné vlastnit PS Plus předplacenou online službu a hru FIFA 20 na konzoli PS4.
 • Turnaj je otevřen pro hráče z České a Slovenské republiky
 • Ve všech kvalifikacích budeme hrát v režimu FUT.
 • V režimu FUT je zakázano používat hráče na hostování a stejně tak kartičky, které dočasně zlepšují atributy jednotlivých hráčů (střelu, rychlost, atd.) - tzv. tréninky.
 • Kondice a styl souhry je v režimu FUT povolen.
 • Hráč je povinný mít NAT1 nebo NAT2 jako typ online připojení (toto připojení má cca 95 % hráčů). V případě, že má hráč NAT3 nebo NAT4 se může stát, že se ve hře se svým soupeřem nespojí. V takovém případě do dalších bojů postupuje hráč, který má NAT1 nebo NAT2 připojení. V případě problémů se spojením může admin vyžádat screen z PS nastavení ohledně připojení, aby šlo dokázat, kdo má špatný NAT type. Své připojení zjistíte následovně v PS4 - Nastavení -> Síť -> Test připojení k internetu
 • Kompletní pravidla turnaje: ZDE.

Neznalost pravidel neomlouvá. Při registraci do turnaje hráči souhlasí s pravidly turnaje.

 

Před pár dny jste se mohli těšit ze zbrusu nové FIFA 20 a dnes vám dáme další důvod k radosti. CZC.cz iSport Liga ve FIFA , kterou vám přinášíme společně s portálem iSport.cz, spěje do finále a před vámi je vůbec poslední možnost jak se kvalifikovat na velkolepé Superfinále celé první sezóny. Pokud totiž nasbíráte dostatek bodů a zařadíte se mezi 16 nejlepších hráčů celé série, čeká vás postup na finálový turnaj, kde si superfinalisté rozdělí více jak 140 000 Kč!

Vyslyšeli jsme také vaše vytrvalá přání a rozhodli jsme se třetí kvalifikaci uspořádat kompletně celou v populárním režimu FUT

 

Online kvalifikační turnaje

Přihlaste se zdarma do kvalifikačních online turnajů na webu iSport.cz nebo Grunexu. Hrajeme FIFA 20 na PlayStation 4. Turnajové série jsou celkem tři a každá z nich zahrnuje čtyři kvalifikace, jedno online finále a jedno offline finále. Do třetí série turnajů se můžete přihlásit zde:

Každá online kvalifikace je otevřena pro max. 256 hráčů. Pokud se zúčastníte kvalifikačního turnaje a nepostoupíte do online finále, můžete se zúčastnit i dalších kvalifikací. Všechny online kvalifikace se odehrají systémem jednoduchého pavouka Single Elimination ve formátu BO3, hraje se tedy na "dva vítězené zápasy" (výsledek může skončit 2:0 nebo 2:1 a opačně).

 

Online finále

Nejlepších 32 hráčů ze čtyř online kvalifikací postupuje do online finále. Třetí a také poslední online finále se uskuteční 20.10. 

Hráči odehrají nejprve skupiny a následně dvě kola v jednoduchém pavouku Single Elimination ve formátu BO3. Vítězové druhého kola(nejlepších 8 hráčů) si zajistí postup do offline finále.

 

Offline finále v Re-Play studiu

Poslední offline finále CZC.cz iSport Ligy ve FIFA vyvrcholí 26.10. ve studiu herního pořadu Re-Play. Offline finále budete moci sledovat již tradičně živě na facebooku deníku Sport a Twitch kanále CZCtv

 

 

Superfinále už v listopadu

Do sezonního žebříčku je zařazen každý registrovaný hráč, který získá v našich turnajích alespoň jeden bod. Každý tak má příležitost se výkonnostně porovnat s širokým spektrem domácích hráčů. Body do žebříčku sbíráte postupně ve všech fázích turnaje. V online kvalifikacích a online finále za každé vyhrané kolo a v offline finále budete obodováni na základě umístění.

Nejlepších 16 hráčů žebříčku obdrží po odehrání všech kvalifikací pozvánku do Superfinále. Ještě před ním se ale můžete  těšit na živé vysílání z losu základních superfinálových skupin, podobně jako to znáte třeba z Ligy mistrů. Samotné Superfinále bude následovat 2.11. a hráči si zde rozdělí neuvěřitelných 146 000 Kč!

Přesné bodování naleznete v pravidlech turnaje: ZDE.

Online kvalifikace #1-12 > Online finále #1-3 > Offline finále #1-3 TOP 16 v žebříčku na konci sezóny > Superfinále

 

Vítěze offline finále čeká odměna 20 000 Kč

Níže uvedené ceny platí pro každé OFFLINE FINÁLE turnajové série.

 • 1. místo - 20 000 Kč
 • 2. místo - 10 000 Kč
 • 3. místo -  5 000 Kč
 • 4. místo -  3 000 Kč
 • 5. - 8. místo - 1 000 Kč/hráč

 

Velkolepé Superfinále o 146 000 Kč

Níže uvedené ceny platí pouze pro SUPERFINÁLE.

 • 1. místo - 100 000 Kč
 • 2. místo - 15 000 Kč
 • 3. místo - 10 000 Kč
 • 4. místo - 5 000 Kč
 • 5. - 8. místo - 2 000 Kč/hráč
 • 9.-16. místo 1 000 Kč/hráč

 

Jak se přihlásit? Je to zdarma, velmi rychlé a snadné

 1. Otevřete si stránku s online kvalifikací a založte si profil (pokud nemáte).
 2. K registraci je potřeba si založit Grunex účet na našem webu (je to zdarma a zabere to pár sekund), přidat jméno ze hry (vyplnit i PSN ID, tedy váš nickname v online síti Playstationu) do svého Grunex profilu. A pak stačí kliknout zelené tlačítko "Hrát turnaj".
 3. Jste přihlášeni do turnaje. 24 hodin před startem turnaje se otevře tzv. "Check-in", neboli potvrzení účasti. I když jste registrovaní, vždy je nutné svou účast v turnaji potvrdit. Teprve potvrzením účasti získáte nalosování do turnaje.
 4. U každého turnaje je stanoven čas začátku. Admini turnaje během cca 15ti minut rozlosují turnaj a na turnajové kartě "Play-Off" uvidíte svého soupeře.
 5. Stačí jen kliknout na soupeře, v jeho profilu zjistíte jeho PSN ID a online v síti PlayStation jej vyzvěte k zápasu.
 6. Po konci zápasu zadejte prosím výsledek a systém vám vygeneruje další postup v turnaji.

 

Pravidla CZC.cz iSport FIFA 20 Cupu v kostce

 • Pro účast v turnaji je nutné vlastnit PS Plus předplacenou online službu a hru FIFA 20 na konzoli PS4
 • Turnaj je otevřen pro hráče z České a Slovenské republiky
 • Ve všech kvalifikacích budeme hrát v režimu FUT.
 • Poločas ve hře je nastaven na 6 minut
 • Úroveň obtížnosti: světová třída
 • Ovládání: libovolné
 • Rychlost hry: normální

Kompletní pravidla turnaje: ZDE.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama