CZC.cz iSport Liga | FIFA | Kvalifikace #2
CZC.cz iSport Liga | FIFA | Kvalifikace #2

Registruj se do turnaje

Máš rád pořádné výzvy? Zapoj se do turnaje a srovnej své síly s ostatními hráči a ukaž, kdo je tady nejlepší!

Reklama

Začátek registrací

4. 4. 2019 08:00

Check-in od

10. 4. 2019 12:00

Check-in do

10. 4. 2019 17:50

Datum zahájení

10. 4. 2019 18:00

Systém turnaje

Playoff single elimination

Herní mód

1v1

Přihlášených hráčů

269 / 256

Potvrzených hráčů

188

Nestihli jste registraci do druhého turnaje? Nevadí, přihlaste se do následujících: 3. online kvalifikace - neděle 14. 4. od 16:00 (TOP 8 hráčů postoupí do online finále) Jak potvrdit svou účast v turnaji a jak turnaj odehrát? A) Ikdyž jste registrovaní, nezapomeňte potvrdit Check-in od 8:00 do 17:50. Jakmile Check-in potvrdíte, uvidíte vedle svého nicku na kartě "Hráči" zelenou fajfku. B) V 17:50 se uzavře registrace i Check-in do turnaje a admini turnaje provedou rozlosování. Pavouk s rozlosováním bude vidět až po 18:00. C) Jakmile uveřejníme pavouka s rozlosováním turnaje, tak stačí najít své jméno (na PC použijte funkci Ctrl + F, na mobilu "Hledat text") a hned vidíte svého soupeře. Klikněte na nickname svého soupeře a otevře se vám jeho profil, kde zjistíte soupeřovo PSN, tedy jeho jméno ve FIFA 19. Pro snazší komunikaci hráčů s adminy žádáme všechny hráče, aby se připojili na discord.gg/grunex (speciální komunikační stránka), kde bude probíhat komunikace od adminů v rámci celého turnaje a budete se moct adminů na cokoliv zeptat. D) Přidejte si soupeře ve hře a začněte hrát dle turnajových pravidel (najdete je na samostatné kartě).  E) Po odehrání zápasu nezapomeňte zadat výsledek. Popř. pokud jej už zadal soupeř, tak jej potvrdit. Hodně štěstí, have fun :-) DŮLEŽITÉ:

 • V každém kole Play-Off musí hráč střídat týmy. V případě výsledku 2:1 se tak musí použít tři týmy! V žádném zápase nesmí nastoupit hráči se stejnými týmy proti sobě! Volbu do úvodního zápasu má vždy hráč, který je v pavouku veden jako první.
 • ​Pokud potvrdíte Check-In v turnaji a turnaje se neúčastníte, bude vám udělen týdenní BAN na všechny turnaje na Grunexu. V případě, že se neomluvíte, bude vám udělen měsíční BAN!
 • ​Při vyplnění GAME ID na webu je potřeba používat vaše jméno na PSN (PlayStation Network).

Turnaj končí dosažením čtvrtfinále (jakmile jste v TOP 8, postupujete do online finále a turnaj se nedohrává)

 

Pravidla CZC.cz iSport FIFA 19 Cupu v kostce

 • Pro účast v turnaji je nutné vlastnit PS Plus předplacenou online službu a hru FIFA 19 na konzoli PS4
 • Turnaj je otevřen pro hráče z České a Slovenské republiky
 • Budeme hrát s oficiálními týmy, které jsou ve FIFA 19 (tzn. nehraje se FUT režim)
 • Poločas ve hře je nastaven na 6 minut
 • Úroveň obtížnosti: světová třída
 • Ovládání: libovolné
 • Rychlost hry: normální
 • PRODLOUŽENÍ - Pokud zápas skončí remízou, je potřeba založit nový zápas. V tomto dalším zápase se hraje pouze 35 minut úvodního poločasu, pokud i po tomto čase bude trvat remízový stav, hraje se až do konce herního času GOLDEN GOAL. Kdyby i tak skončil zápas remízou, hraje se další zápas, který bude hned od jeho začátku jako GOLDEN GOAL
 • Hráč je povinný mít NAT1 nebo NAT2 jako typ online připojení (toto připojení má cca 95 % hráčů). V případě, že má hráč NAT3 nebo NAT4 se může stát, že se ve hře se svým soupeřem nespojí. V takovém případě do dalších bojů postupuje hráč, který má NAT1 nebo NAT2 připojení. V případě problémů se spojením může admin vyžádat screen z PS nastavení ohledně připojení, aby šlo dokázat, kdo má špatný NAT type. Své připojení zjistíte následovně v PS4 - Nastavení -> Síť -> Test připojení k internetu

Neznalost pravidel neomlouvá. Při registraci do turnaje hráči souhlasí s pravidly turnaje.

---

Dobré zprávy pro všechny virtuální fotbalisty hrající na PS4. Ve spolupráci s portálem iSport.cz jsme si pro vás připravili CZC.cz iSport Ligu ve FIFA s opravdu tučným prizepoolem! Každá ze tří turnajových sérií vyvrcholí v offline finále a na ty, kteří získají nejvíce bodů v sezonním žebříčku čeká velkolepé Superfinále, kde je pro vítěze připraveno 100 000 Kč.

Na první offline finále se můžete těšit už 28.4. Odehraje se v dobře známém multikině Premiere Cinemas v pražské Hostivaři. Hráči ještě před tím však podstoupí obtížnou zkoušku. Nejprve budou muset projít online kvalifikací a vydobýt si svoje místo v online finále, kde budou potřebovat vyhrát dva zápasy k postupu do Hostivaře.

 

Online kvalifikační turnaje

Přihlaste se zdarma do kvalifikačních online turnajů na webu iSport.cz nebo Grunexu. Budeme hrát FIFA 19 na PlayStation 4. Turnajové série budou celkem tři a každá z nich zahrnuje čtyři kvalifikace, jedno online finále a jedno offline finále. Do první série se můžete přihlásit už teď:

 

Každá online kvalifikace bude otevřena pro max. 256 hráčů. Pokud se zúčastníte kvalifikačního turnaje a nepostoupíte do online finále, můžete se zúčastnit i dalších kvalifikací. Všechny online kvalifikace se odehrají systémem jednoduchého pavouka Single Elimination ve formátu BO3, hraje se tedy na "dva vítězené zápasy" (výsledek může skončit 2:0 nebo 2:1 a opačně).

 

Online finále

Nejlepších 32 hráčů ze čtyř online kvalifikací postoupí do online finále. První online finále proběhne 21.4. 

V základní skupině odehrají zápasy každý s každým ve formátu BO2 (výsledky obou zápasů se sčítají). Umístění v základní skupině určuje rozlosování Single Elimination (jednoduchý pavouk) Play-Off , kde se spolu hráči utkají křížovým systémem (vítěz skupiny A s posledním hráčem skupiny H atd.) ve formátu BO3. Nejlepších 8 hráčů postoupí na offline finále.

 

Offline finále

Každá série CZC.cz iSport Ligy ve FIFA vyvrcholí v offline finále, na kterém se sejde osmička nejlepších hráčů z online kvalifikace. To první je na programu už 28.4. v pražském multikině Premiere Cinemas v Hostivaři. Celou akcí vás provede moderátor a fotbalový fanoušek Mikoláš Tuček a o profesionální komentář všech zápasů se postará Michal Jinoch z televizního kanálu Nova Sport. Na detailní harmonogram se můžete těšit už brzy. Offline finále bude streamované také na facebooku deníku Sport a Twitch kanále CZCtv.  O internetové připojení se během celé akce bude starat společnost Ha-vel. Těšit se tedy můžete na ničím nerušenou podívanou.

 

Sezonní žebříček a Superfinále

Nemůžete se s kamarádem dohodnout, kdo z vás je lepší střelec? Už brzy vám na vše odpoví sezonní žebříček, do kterého bude zařazen každý registrovaný hráč, který získá v našich turnajích alespoň jeden bod. Dostanete tak příležitost se výkonnostně porovnat s širokým spektrem domácích hráčů. Body do žebříčku sbíráte postupně ve všech fázích turnaje. V online kvalifikacích a online finále za každé vyhrané kolo a v offline finále budete obodováni na základě umístění. Nejlepších 16 hráčů se na konci sezóny může těšit na pozvánku do Superfinále, kde už půjde skutečně o všechno. Superfinalisté si zde dle umístění rozdělí neuvěřitelných 146 000 Kč!

Přesné bodování naleznete v pravidlech turnaje: ZDE.

Online kvalifikace #1-12 > Online finále #1-3 > Offline finále #1-3 TOP 16 v žebříčku na konci sezóny > Superfinále

 

Vítěze offline finále čeká odměna 20 000 Kč

Níže uvedené ceny platí pro každé OFFLINE FINÁLE turnajové série.

 • 1. místo - 20 000 Kč
 • 2. místo - 10 000 Kč
 • 3. místo -  5 000 Kč
 • 4. místo -  3 000 Kč
 • 5. - 8. místo - 1 000 Kč/hráč

 

Velkolepé Superfinále o 146 000 Kč

Níže uvedené ceny platí pouze pro SUPERFINÁLE.

 • 1. místo - 100 000 Kč
 • 2. místo - 15 000 Kč
 • 3. místo - 10 000 Kč
 • 4. místo - 5 000 Kč
 • 5. - 8. místo - 2 000 Kč/hráč
 • 9.-16. místo 1 000 Kč/hráč

 

Jak se přihlásit? Je to zdarma, velmi rychlé a snadné

 1. Otevřete si stránku s online kvalifikací a založte si profil (pokud nemáte).
 2. K registraci je potřeba si založit Grunex účet na našem webu (je to zdarma a zabere to pár sekund), přidat jméno ze hry (vyplnit i PSN ID, tedy váš nickname v online síti Playstationu) do svého Grunex profilu. A pak stačí kliknout zelené tlačítko "Hrát turnaj".
 3. Jste přihlášeni do turnaje. 24 hodin před startem turnaje se otevře tzv. "Check-in", neboli potvrzení účasti. I když jste registrovaní, vždy je nutné svou účast v turnaji potvrdit. Teprve potvrzením účasti získáte nalosování do turnaje.
 4. U každého turnaje je stanoven čas začátku. Admini turnaje během cca 15ti minut rozlosují turnaj a na turnajové kartě "Play-Off" uvidíte svého soupeře.
 5. Stačí jen kliknout na soupeře, v jeho profilu zjistíte jeho PSN ID a online v síti PlayStation jej vyzvěte k zápasu.
 6. Po konci zápasu zadejte prosím výsledek a systém vám vygeneruje další postup v turnaji.

 

Pravidla CZC.cz iSport FIFA 19 Cupu v kostce

 • Pro účast v turnaji je nutné vlastnit PS Plus předplacenou online službu a hru FIFA 19 na konzoli PS4
 • Turnaj je otevřen pro hráče z České a Slovenské republiky
 • Budeme hrát s oficiálními týmy, které jsou ve FIFA 19 (tzn. nehraje se FUT režim)
 • Poločas ve hře je nastaven na 6 minut
 • Úroveň obtížnosti: světová třída
 • Ovládání: libovolné
 • Rychlost hry: normální

Kompletní pravidla turnaje: ZDE.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama