ZOWIE by BenQ PUBG Squad Liga | Grand Finále
ZOWIE by BenQ PUBG Squad Liga | Grand Finále

Uzavřený turnaj

Tento turnaj nemá povolené registrace.

Reklama

Začátek registrací

8. 9. 2018 13:00

Check-in od

4. 9. 2018 13:00

Check-in do

4. 9. 2018 13:00

Datum zahájení

8. 9. 2018 13:00

Systém turnaje

Hromadné balíky

Herní mód

4v4

Přihlášených týmů

16 / 16

Potvrzených týmů

16

Oceněné týmy

Zagreb 360 Gaming
Členové
Kleineman, ivas10, MoNkK…
1. místo
FULL FOCUS FAST WIN
Členové
elwzoy, TheCobra, Wany,…
2. místo
AlzaGaming
Členové
Caukymnauky, Seniks,…
3. místo

Konečně jsme se dočkali! Hra PlayerUnknown's Battlegrounds se znovu na Grunexu objevuje v kompetitivním módu a tentokrát přicházíme ve velkém. Společně ve spolupráci s partnerem Zowie by BenQ otevíráme měsíční sérii osmi turnajů s populárním formátem Squad, které budou vrcholit online Grand Finálem, celá série se ponese v ligovém duchu, jak tomu napovídá samotný název - ZOWIE by BenQ PUBG Squad liga.

Tímto spouštíme pravidelné měcíční série, na kterých budeme spolupracovat s největšími českými PUBG osobnostmi Nikolaiem "Mazarini" Lazarevem a Martinem "spajKK" Benešem. Vítězové se dočkají exkluzivní odměny - monitorů a periferií od partnera Zowie by BenQ. Výhru si z Grand Finále odnesou první tři týmy.

 

Formát ligy

Připravili jsme si pro vás sérii osmi kvalifikačních turnajů, rozdělených do 4 herních dnů ve formátu Squad FPP. První čtyři herní týdny jsou rozděleny do dvou lobby. Každý herní den se hrají zápasy, které budou rozděleni do 8 balíků v rámci dvou lobby - lobby ALFA a lobby BETA.

Balíky se budou hrát fotmátem BO2. Z každého lobby postupuje celkem 16 do Finále kvalifikace lobby ALFA a lobby BETA, kde se sejde 16 TOP týmů a ti odehrají zápas formátem BO3. Z každého finále lobby postupují dva výherní celky. Tento proces se bude opakovat celkem 4 krát.

Do každé lobby se vejde až 64 čtyřčlenných týmů, celkem z osmi kvalifikačních turnajů postupuje 16 nejlepších týmů do Grand Finále.

Na první dvě kvalifikační lobby se můžete těšit už první srpnovou neděli 5. 8. 2018, další následují ve středu 8. 8. 2018., třetí kvalifikační lobby očekávajte v neděli 19.8.2018  a poslední čtvrté se dočkáme v neděli 26.8.2018. Samotné Grand Finále vám přineseme v sobotu 8. 9. 2018.

ZOWIE by BenQ PUBG Squad liga je určena pro všechny české a slovenské profesionální, poloprofesionální, ale i amaterské týmy.

 

 

Sleduj ZOWIE by BenQ PUBG sérii turnajů online na Twitchi a vyhraj herní set v hodnotě 2 600 Kč!

Během streamů těchto zápasů si diváci budou moct celkem čtyřikrát zasoutěžit o herní ZOWIE by BenQ doplňky: profesionální herní myš EC2-A a podložku GTF-X! Stačí sledovat stream. Dáme pouze malou nápovědu: set myši a klávesnice bude rozdán celkem čtyřikrát v rámci obou streamů během vysílání ZOWIE PUBG Squad Ligy, takže nezbývá nic jiného, než pečlivě sledovat akci na všech streamech!

Rozhodně se bude na co koukat, protože ti, co rádi sledují nepřetržité souboje na život a na smrt mezi hráči, si nepřijdou zkrátka. Tuzemská PUBG scéna je plná velmi šikovných a nadějných hráčů a také velmi kvalitních týmů.

Kvalifikační a finálové zápasy uvidíte v podání streamerů Nikolaie "Mazarini" Lazareva na jeho Twitch kanále a také Martina "spajKK" Beneše na jeho Twitch kanále. Rozhodně si nenechte ujít živé vysílání z vůbec prvního ligového turnaje s formátem Squad v podání těchto dvou populárních streamerů a osobností české scény.

 

Zaregistruj se do turnaje a ukaž, který tým patří ke špičce na scéně!

Již ve středu 1. 8. 2018 od 20:00 se otevírá registrace do prvních dvou turnajů! Do následujících kvalifikací se bude možné regitrovat druhý den po odehrání předešlé kvalifikace, vždy od 20:00 hodin. S přihláškou nijak neotálejte, protože celkový počet registrací je omezen pro 128 týmů na dvě lobby: kvalifikační turnaje, Celkově v rámci všech osmi lobby bude liga otevřena až pro 512 týmů.

K registraci je potřeba si založit Grunex účet na našem webu (je to zdarma a zabere to pár sekund), přidat jméno ze hry do svého Grunex profilu a poté se zaregistovat do turnaje zde:

 

 

Pravidla pro tyto turnaje: ZOWIE by BenQ PUBG Squad liga

Co si odnese vítězný tým?

 

 

BenQ ZOWIE ZONE - The Best e-Sports Experience

 

PUBG turnaje s Mazarinim každý víkend pouze na Grunex.com!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama